bugün

Ithalatin amina azcik daha koyulmasina sebep olacaktır. Ki zaten 1.96 olduğu için koyulmuş ve ithal mallar anasının nikâhina ulaşmıştır. Faiz oranlarına ve diğer iktisadi konulara girmiyorum bile. Neyse, ekonomi uhuu çok süper.
milletçek kendimizi siktirme merakımızdan kaynaklanmıştır. ama az bunlar, daha çok yapsınlar, havuzda siksinler bizi.
akp hükümetinin ekonomiyi sağlam olmayan temeller üzerinde tuttuğunun göstergesidir.
amerika'daki küçük bir değişiklik doları 2 tl yapabiliyorken ekonomi iyi demek fahişeye bakire demek gibidir.
bilimum, elektronik eşya alma hayallerimi ertelememe sebep olmuştur. sebep olanlar utansın be sözlük. cebimdeki param eriyor lan...
cari açık yok, ekonomimiz çok iyi aşırı iyi, 2002 de bizim pastanemiz vardı dolar 1,25 ti çok iyi hatırlıyorum
amerikanin oyunudur efendim.piyasadaki butun dolari cekip orta seviyedeki ulkelerde kriz yaratmak istemektedir. (bkz: hamdolsun bize teget gecer genede) (bkz: swh)
maaşını dolar üstünden gelen garibanları sevindirmiştir.
maaşını dolar üzerinden alan gariban işe başladığında dolar kuru 1.45 iken bugün 2.00 olduğunda maaşı %72 artmıştır.
allah devlete zarar ziyan vermesin.
benzin litre fiyatının 4,99 a çıkmasını sağlayan hadisedir.
Şimdi yiğit bulut düşünsün dedirtir. Onun dışında benim zerre umrumda olmayan durumdur. Bana ne. Belki cüzdanımda yıllardır duran o 1 doları bozdurur kendime bir magnum alır yerim. Oh iyi oldu iyi.
ekonomi çok iyi ekonomi süper gidiyor diyenlerin sustuğudur. neredesin rosava? evet. *
teknoloji piyasasında ikinci ele yönelme nedenlerindendir.
olay doların çıkması değil, türk lirasının değer kaybetmesidir.
Ekonominin ne yönde gittiğinin göstergesidir. Gezi olaylari yüzünden olma ihtimali yoktur .Türk parasinin değeri düştükçe ekonomi üzerinden hükümetten gelen açıklamalar ayrica merak edilir.
enflasyonun, faizin giderek artmasıdır. hızlı çıkmanın düşüşü de mi hızlı olur sorusunu akıllara getirmiştir.
bugün itibariyle tcmb "efektif satış" kuru, 2,0608 tl'dir.

euro mu? 2,70 gördü amk! daha ne olsun!

sonradan gelebilen editasyon: lan rosava bu ara yazmıyon hiç!
gene 2 lira oldu dolar.
(bkz: hadi rosava bunu da açıkla)
vaktiyle dolar alıp bir köşeye niye koymadım diye üzülmenize sebep olur. hoş benim evime hırsız giriyor ve devletin polisi kayıtlı görüntüsüne rağmen bulamıyor ya, neyse.

her türlü ziyandayız amk. uzaydan türkiyeye gusül abdesti mi aldırsak ne...
Of.. Koyduk cocuğu. Gidip yatırımlarımı kontrol edeyim.
Not: 19 dolarım var
o gün için üzülünecek bir durumun, bugün için sevinç kaynağı olması durumudur.
Hayaldir artık. Bilseydim böyle artacak maaşımın büyük kısmını dolar yapardım.
Eskilerden bir yigit bulut yazisini hatirlatan durumdur.

http://m.haberturk.com/ek...9457-1-dolar-1-tl-olur-mu
devalüasyonlara laf söyleyen bir partinin doları bu seviyeye çıkararak kimleri zengin ettiği sorusunu akıllara getiren başlık.
(bkz: internet explorer) kullanıcılarını gösteren başlıktır.