bugün

(bkz: faiz lobisi)
(bkz: yetmez ama evet). görsel
gezi olayları sırasında yükselen dolardan gezicileri sorumlu tutan zihniyet, şimdi de rte nin merkez bankası başkanı da olmak istemesinden mütevellit ortalığı yıkmasından dolayı artan doların nedenini gezicilere bağlayıp gezicilerin de bundan memnun olup olmayacağını irdeleyen sorudur. *

ayrıca;

cahillikte level atlayan kişi söylemidir.

not: mevlana şöyle der; cahil ile bal yenmez, alimle taş taşı.
kendi yaptığı bokları halka yüklemeye çalışan ve büyük bir cahil kitlesi toplamış piçdoğan beyanı.
akapenin boktan politikalarını gezideki arkadaşlarımıza yönelten , mal beyanıdır. şerefsizliktir bunu akapeye sorun - ne boktan ekonomi yönetti, mutlu musunuz akapliler diye!
Merkez bankasından müdahale gelmeli, kontrol edilemiyor dolar. Sadece RTE'ye yüklemek biraz günah olur bu sefer, Euro/ Dolar paritesi de yerlerde. Dolar her yerde atak yapıyor. Euro resmen yerlerde sürünüyor.

Çok söyledik ama ne RTE ne koyunları laf dinliyor.

Bu arada başlığın ironi olduunu düşünüyorum.
şuan müsait değiller götlerine kına yakıyorlar daha sonra tekrar deneyin.
Şuan 2.56 olsun başka hiçbir şey istemiyorum. Net.
aklıma geldikçe erol taş kahkahası attıran serzeniştir.

görsel

olayın kendisi değil. neticede doların artması memleketin kendisine zarar, ziyan. o gün bunu söyleyenler bugün dolar *6 liraya inince* "dolar çakıldı pelinsu tımam mığğ" diyorlar. güldüren kısmı bu.
Bu troll çomarların tamamı ezik, çoğu işsiz, çalışanı da max. Asgari ücretli.
Neyi savunuyosunuz lan ibişler. Hayatınız geleceğiniz sikildi. Daha da iflah olmaz bu ülke, olursa da bizim ömrümüz yetmez bunu görmeye. Hâlâ körü körüne partizanlık...

Gram beyniniz yok lan!
mesela dolar 1 lira civarına düşse asgari ücret 2000 lirada kalır mı? öyle olursa... düşünemedim. olmaz zaten.
her dönemde ihaleyi birilerini yükleyen erdogan. bu seferde ekonomik savas adi altinda sacmalattiriyor damadini.
güncel Önemli Başlıklar