bugün

Nickaltini ben acayim bari dedigim yazar. Nedense benle pek bi ilgili kendisi nereye gitsem gorur oldum nickini. Sorun nedir? Varsa bir derdin söyle dedigim yazAr.
Donuzladigim kiskanc kezbanlardan. Yine actigim basliklara, nickaltima yazmaya devam eder ama o kadar kişiliksiz. Burdan diyorum ki yazdiklarini goremeyecegim boşuna kendini yorma artik.
Severim seni foto paylaşma.
iyi bir yazar.
Hemcinsim olsa da kıskanmadığım aksine güzelliği ile gurur duyduğum yazar. (bkz: fairplay) çerçevesinde hepimiz yazarız, kaldı ki anonimlik bu sözlüğün mihenk taşlarından olsa da.
Yo vallahi kız halimle açık oyladım hatta mesaj bile attı bana. Bak ilk adımı da o attı. Yerim. Kız güzel beyler. Siz kıskanç kızlar da dağılın.
erkektir. açık, net. kesin bilgi.
Iki kişi güzel dedi diye kendini resmen rezil eden kişi. Gerçekten iyi bakın belki de o başkalarının fotoğrafları bir insan bu kadar ilgiye muhtaç olur mu?
Efendim ısparta'da böyle bir hatun olsun tüm ısparta o'nun evinin önünde kamp kurup bekler.

Malesef henüz öyle bir duyum almadik.
fotoğraf gerçek mi bilmem de ısparta abaza kaynamıyor haberiniz olsun. çok enteresan ama abazalar başka şehirlerden gelen üniversite öğrencileri.

gayet güzel şehir. insanları da aynı.
Çok seksi, seksi olduğu kadar da akıllı bir kadın.
Bugün de nickalti entrylerimiz doldu çok şükür diyebilecek yazar.
Hanim kızı daha önce tanımıyorduk fotoğraf attı herkes güzel dedi kızlar daha çok yavsadi.

Şimdi ne oldu? Dünyanın kahri ve diğerleri gibi egosu yükseldi. Iyi bakin dışarıda güzel denildiğinde kafasına uçan tekme atacak kişiler burada maske ardından narsistlik yapıyorlar.

Siz siz olun güzele güzel çirkine çirkin demeyin.
ilk özel mesaj aldığım yazardır.
Çok büyük ikilem yaşadığım yazardır.
fetocu piçtir. semih terziyi övmüş bak sen şu vatan hainine.
vatan haini yazardır.
görsel
allah onun belasini versin, binlerce yillik tarihi olan, koca fatihler, cengizler, sultanlar görmüs tüm dünyanin gipta ile baktigi, korktugu bu güzel ülkeyi gelip isgal etsin demis. modlar bos bos kisileri ucuracagina böyle hainleri ucursa ya. cok seviyorsaniz siktirin gidin efenim o gavur avrupalara, amerikalara, ülkemizi yikmak isteyen dis gücleri savunan kisiler bizden degildir.
Bu kadar entry giriliyorsa kesin vajina ve meme sahibi olan bir yazar diye girip bakayım dedim ve evet, doğru tespit.

Tanımam etmem ancak sözlük erkeklerinin dikkatini çekmeyi başarmış bir yazar. Umarım asıl amacı bu değildir.
Artık Harun abi olduğuna kesin kanaat getirdiğim güzel yazar. iyi yazmalar efendim.
Beni kıskanan yazar.

Korkma buradaki abazanların hepsi senin olsun.

ilgi seven, biraz aşırı seven bi kimse. Bu kadarı zarar.

Abla tavsiyesi.
kızıştırmayalım ortalığı.
Özel yazardır, bana göre.
Nickine bakılarak disturbed poserı olduğu anlaşılabilecek yazar. Koskoca grup kimlere kaldı harbiden.
Fake fotoğraf distribütörü.
Yoksa bu tiple bu kadar ilgi açlığı olamaz.
Kız sanılan erkek yazar. Bir entrylerine baksaydınız bari...
görsel

oo ifşa alırım bir dal. evet.
güncel Önemli Başlıklar