bugün

Misyonunu tamamlayarak ölmüştür. istediği dünya düzeni kurulalı çok oldu. Keşke hedeflediği 200. yaş gününü de kutlayabilseydi. illumination çalışmaya devam edecektir. Kendisi o talihe sahip olamadı ama daha uzun ömür mümkün kılınacak. Az kaldı.
Öldüğüne sevinemedim bile sonuçta soyu devam ediyor.

Şeytangillerden david rockefeller mefta olmuştur.
insanlar hala Rockefeller ailesi deyip durmaya devam edecekler. adamların fikirleri ölmediki. bizim millet herşeyi nesnel düşünmeye meraklı. komplo teorisyenlerinin baş kahramanlarından biri öldü bu kadar.
allah mekanını cennet eylesin. yerine kim gelecek bilal rockefeller mı? anlama vasfı yok bi kere.
Daha bir hafta önce "amına kodumun zombisi kaç organ nakli yaptı biliyor musunuz?" tarzında sohbetini yaparken dakikalar önce ölüm haberini aldığım kertenkeledir.

Ateşin bol olsun reis. Net.
oh be öldü sonunda amk.
Kapitalizm ölmüş.
ulan birkaç ay sonra birinde kafa nakli deneyeceklerdi allahtan o çıkmadan öldü diye düşünüyorum fakat bu kavat belleğini flaş diske falan attırmıştır windows 11 ile güncelleme olarak iner tüm bilgisayarlara. (bkz: deccal)
Bilim kurtaramadı mı yarrağım? Çok bile yaşamıştın. Yok sana rest in peace!
(bkz: mission completed)
eceliyle ölmesi üzmüştür. torunları yerlerde sürüklenir belki.
dilek temenni.
mezarı cehennem çukurlarından bir çukur olsun.

Zalimliklerinin ufak bir kısmı:

Söylenenlere göre kalp yetmezliği vardı. Ve yine söylenenlere göre defalarca kalp nakli olmuştur. Peki nasıl bir insan defalarca kalp nakli olabiliyor. Para?
Peki sağlıklı bir insan kalbini verir mi? Para için?
Uzak Doğuda sağlıklı genç insaların kalpleri uzak doğu suç örgütleri tarafından akçesi karşılığında koyun keser gibi alınabiliyor mu?

Artık bu soruların cevabı dünya leşi tarafından ahirette verilir.
sonunda kuyruğu titretti moruk...
görsel

google'a adını yazınca bu yazı çıktı. virüs heralde asfldgjdsh.
10 yıla kalmaz kapitalizm çöker. resmen hepimiz kendisi için basit bir piyonduk.
(bkz: michael sikkofield) kardeşimize fazla mesai yaptıracaktır..
Ateşin bol olsun diyelim.

(bkz: bunlar hep küresel sermaye dedem)
Dıjgüjler de ölmüş oluyor mu şimdi?
Daha dün sıkıntıdan bu herife sardım, viki'de orada burada hakkında bulduğum ne varsa okudum, geçirdiği ameliyatları falan "vay amk" diye diye okudum hatta, "bu herif ölmez" dedim içimden... Bugün öldü.

Maaşallah dediğim 1 gün yaşıyor bunu öğrendim.
(bkz: trump döneminde gerçekleşmiştir)
http://vignette2.wikia.no.../latest?cb=20160629205420
Gencecik yaşında toprak oldu.... 200 yaşıma kadar yaşıyacağım diyordu, 110 yaşını bile göremeden gitti hayatının baharında.....
vay Anasını artık nickimin bir anlamı kalmadı.
görsel

Vikipedia'yı ağır trollüyorlar şu an.
ya amk ya.

dünyanın anasını siken adamlardan biri ölmüş bizimkiler zenginin biri ölmüş diye seviniyor.

lan bu ne parasızlıktır bu ne garibanlık bu ne beyinsizliktir.
Bakalım kimler taziye yayınlayacak? Onları takip edin rockefeller'e ulaşırsınız.