bugün

101 yaşındadır.
Ahtapot gibi 6. Kalp naklini olduğu haberi amerikanın zaytungundan alınmıştır. Sabah Gazetesi de balıklama atlamış

(bkz: Sazan avi)
deccal gibi peze*nk.
Bir rothschild değildir.

(bkz: Rothschild)
Dünyayı yönetmiyorsa da muhtemelen boş zamanlarında çocuk kesip yiyordur, kanıyla da biftek sosu yapıyordur.

O nursuzlugun başka bir açıklaması olamaz.
Paranın sahibidir, dünyayı yönetenlerdendir. Para insanı robotlaştırıp duygularını alır bu dedemize olan da budur.
dünyayı yöneten 12 ailenin en zengini ve en büyüğüdür, david rockefeller in resmi kişisel serveti dünya üzerindeki ak paraların %60 ı olarak bilinir, hitleri, obamayı, bushu, lincoln u kendi kobayı olarak göndermiş olan bu aile dünyanın seyrine baya etki etmiştir, siz kabul etseniz de etmeseniz de bu aile 12 ailenin en güçlüsü olarak dünyayı yüzyıllarca zaman yönettiler ve bu ünlü sözün sahibidirler 'eğer soy adınız rockefeller ise ölmezsiniz.'

edit: kardeş bu bir bilgidir kişisel yorum değildir eksilemek ne demek ya.
O kadar yakışıklı ki, adam öldürse hapis yatmaz.

Şaka lan herif zaten adam öldürüp hapis yatmıyor. Ama yakışıklı olduğu için değil zengin ...
şeytanın ta kendisidir.
dünya'yı yönettiği düşünülen, 102 yaşında, serveti bir çok ülkenin milli hasılasından büyük, servetiyle iktidarları belirleme gücüne sahip büyük iş adamı.
Çoğu yahudi gibi uzun yaşayan kişi. Zaten israil kanser oranı en az olan ülke kanser olanlar da yahudi olmayan kişilermiş.
Şu sıra kafamızı nereye çevirsek üst akıl konulu bir capsle kendisini görmekteyiz sosyal medyada. Yeter yani.
(bkz: davut)
illüminatinin başında bulunan, dünyayı yöneten eli kanlı para babası.. Aynı zamanda satanist ve aşırı zengindir..
nur yüzlü dede

görsel
manidar bir yaşta ölmüş. 200 e kadar yaşamayı planlıyordu. 100 ü geçti, planı işliyordu, 101 i gördü ve öldü. milyarldolarlık serveti de kendisini kurtaramadı.

ne olacaktı ki.

kefenin cebi de yok.

o artık geçmişten bir hayalet. *
cenaze törenine katılmamız lazım büyük üstadımız vefat etti.
masonlar ve tavistock üyeleri mutlaka katılır.
ölmüştür.
ha sever miydim ?
hiç sevmezdim.
yine de huzur içinde uyusun. *
hayirseverligi ile gonullere taht kurmus bir kisinin olumu. allah rahmet eylesin. amin. usuyoruz reyiz.
101 yaşında hayatını kaybetmiştir.

http://www.gercekgundem.c...isadami-hayatini-kaybetti

--spoiler--
6 kalp nakli, 3 böbrek ve 2 de ciğer nakli yapılan en yaşlı zengin Rockefeller, "200. Yaş günümü kutlamak istiyorum" demişti.
--spoiler--

http://www.posta.com.tr/s...i-kaybetti-haberi-1278937
Geberdi.
Düşün bu adam bile ölmüştür.

Hala dünya çıkarları için nice mazlumun canını yakmak niye amk.
hakkın rahmetine kavuşmuş yüce insan. rabbim rahmeti ile muamele eylesin.
komplo teorici kahvehane dayılarını yetim bırakmıştır gidişi.
hakkında bu kadar çok entry girildiği için mi öldüğü, yoksa öldüğü için mi hakkında bu kadar çok entry girildiği sorusu kafaları karıştırsa da, sonuç olarak rahmetli olduğu kesindir.
şimdi çomarlardan ateşi bol olsun, oh geberdi söylemleri havada uçuşur akabinde kuran okunan bir video içerisinde adamın temsili fotolarını falan koyarlar.
(bkz: gayretullah gelecek hepinizi sikecek)