bugün

Bu adamın ölüsü bile pahalıdır şimdi. Göçtü de gitti zalım.
hiç unutmam yine bi gün gezi'deyiz...
polis bastırmış, gazlı joplu geliyor üstümüze. aramızda konuştuk, dedik tüyelim burdan, zikecekler yoksa. vazgeçmenin eşiğine gelmişken, sislerin arasından karanlik bir gölge peydah oldu. yüzünde japon pazarından alınma bir maske, bir elinde tomarla para diğerinde limon vardı. vazgecmememiz gerektiğini söyledi. eger 15 gün daha direnebilirsek hükümet düşecekti çünkü. hepimize 200'er dolar verdi. genç adamsınız lâzım olur koyun cebinize dedi. geldiği gibi sislerin arasında kayboldu.
işte o mübarek ihtiyar david rockefeller idi.
unutursak kalbimiz kurusun reyiz!
Ölümüyle eşkanar üçgenin yetim kaldığı bildim bileli yaşlı olan zaat. Hakkında yalan haberler yapılmaya çok müsaitti herdaim.

Rockefeller'ın 6 kalp, 3 böbrek, 2 ciğer nakli geçirdiği ve "200 yaşına kadar yaşamak istiyorum" dediği iddiası doğru değil. Haber parodi. "teyit.org"
3 milyar dolar adamın görünen servetiymiş buzdağının görünen kısmı gibi.
allah rahmet eylesin. adını sıkça komplo teorileriyle birlikte duydugumuz ansızın aramızdan ayrılan güzel insan. seni unutmayacaz reis.
zeki adamdır. zekasına saygı duymak şarttır. ama paşa hakkında söyledikleri doğruysa, paşa ondan de zekiymiş. o yüzden şimdi sevilmiyor paşa....
Kör olsun bu gözler artık neye yarar.

görsel
Rahmetli. Dünya sana da kalmaz david bey. Öbür tarafta vereceğin hesabı elimde Çekirdekle seyretmek isterdim.
200 yaşını görmeyi acaba gerçekten ümit etti mi diye derin derin düşündüğüm doğrudur.
zulüm son buldu.
genellikle adını komplo teorileriyle sıkça duyduğumuz iş adamı, dünya imparatorluğu kavramı kendisine ait olabilir, tam emin degilim.
(bkz: rockefeller in 6 kez kalp nakli olmadığı gerçeği)

adamın o kadar kalp ciğer dalak böbrek vs. nakil yaptırdığı yalanmış.
Allah rahmet eylesin.
Utanmadan su adami savunmaya calisan tipler falan var..

Dunyayi yonetmis de bilmem biseymis de.
Ulan sanki dunyayi iyilik melekleriyle yonetti amk.
Somurdugu, katlettigi siyahiler mi dersin, kurdurdugu orgutler, katlettirdigi insanlar mi dersin, say say bitmez. Ama dunyayi yonetmis bak bak.

Vay amk, birde yonetmeseydi goruyo musun?
her canlı bir gün ölümü tadacaktır. 6 defa kalp deiştirdin diye ölümsüzmü sandın kendini laa .
Cenazesine recep tayyip Erdoğan'ın katılacağı zengin insan.
Evet yumuşaklar 2 metre toprağa giriyorsun ama girene kadar 98 sene fındık üstü ceviz kırıyorsun dünyayı yönetiyorsun.

Lütfen benim gibi fakirler gelip de "iki mitri tipriği giriciksin" demesin.

Sen hala tavuk döner yemeye para bulama, okuma yazma bilmeyen ev sahibin sana fırça kaysın. Yok dostlar zenginlik suç değildir bu adam yaptıkları yüzünden suçlu, ayırın bunu.
David rockefeller ölmüş. Cenazeye giriş ücreti 500 bin dolar
istediği kadar zengin olsun, 1 m2 toprağa girdi denilen kişi....

Ne toprağı lan!?!? ))))))

Herif parayla vücudunu dondurdu..... iki gün sonra teknoloji el verdiğinde zort diye karşınıza çıkıp alır aklınızı. Arkasından atıp tutarken bunu düşünün , akıllı olun....
hakka kavuşmuş kişi. biraz önce bir bay ve bir bayan dostumla aynı masada oturuyoruz tabi benim arkadaş kızdan hoşlanıyor kız bilmiyor. neyse bu son derece kibar bayan arkadaşım david rockefeller ölmüş dedi nazikçe, bizimkisi bu adamı rock sanatçısı felan sandı herhalde kıza demez mi "yaa öyle mi çok severek dinlerdim rahmetlinin şarkılarını " diye bende bozuntuya vermedim arkadaşı bozmamak için, 5 dakika kadar ölüm sessizliği oluştu sonrasında görüşürüz diyen bir bayan arkadaş ve benim mal arkadaşıma durumu izah etmemle vay ben öleydim diye ağıt yakmasıyla okula gitmesi.
ailesine damat olarak girdiğimi göremeden göçüp gitmiştir.

şimdi sensiz hep biraz eksik kalacağız kayınpapa!
komplo teorisyenlerinin öksüz kalmasıdır. *
organ yetmezliğinden değil, organ yeterliliğinden ölmüş.

7 kalp, iki böbrek nedir amk. organ mafyalarının kime çalıştığı belli oldu.
kişisel serveti 3.2 milyar dolar olarak açıklanmış. tabiki elinde tuttuğu para çok daha fazla. şahsi parası bile bir çok ülkeyi satın alabilir.
burda unutulan bunlar bi aile. david ailenin en büyüğü olduğu için ailenin reisiydi. illuminati ya da aile davidin ölümüyle bitmez.

milyar doların da olsa 1 metrekarelik toprağa giriyorsun.
görsel
Vikipedi yazarına bize yaşattığı kısa süreli eğlence için teşekkür ediyoruz. Tabi kaldırıldı biraz zaman geçince.