bugün

twitter sahibi jack dorsey yahudi,
facebook sahibi mark zuckerber yahudi,
windows, microsoft sahibi bill gates yahudi,
kullandığımız telefonların %90 ının sahibi yahudi.
esas yukardakileri boykot edebilecekmiyiz? çok zor.
yahudilerin elindeki twitter facebook ve cep telefonla
rından coca cola boykot çağrıları yapmak insanın gücüne gidiyor, hatta komik oluyor.
(bkz: kalk geldik)
koskoca yahudi ekonomisini sadece coca cola'ya indirgemek ve zaten halihazırda para verilip alınmış olan kolaları sokaklara dökme saçmalığı. evet siz döktünüz de israil ürktü bi, bi durdu düşündü...
sembolik olduğu unutulmaması gereken boykottur. 70 milyon farklı düşünen insanın aynı boykotu desteklemesini zaten bekleyemeyiz. Geniş çaplı bir boykot yapılacaksa devlet eliyle, ithalat engellemesiyle yapılır.

Gelelim kişisel boykota. Hz. ibrahim ateşte yanarken, karınca ağzında su taşıyormuş. Küçümsemişler, bu damla ile sen mi söndüreceksin yangını, diyerek. Biliyorum demiş karınca, söndüremem ama en azından tarafımız belli olsun.

Bunu da zaten kolanın tadını sevmeyen biri olarak, bu boykotu anlamsız bulanların yeni bir bakış açısı kazanması için yazdım.
Yine kola dökmekle sonuçlanması muhtemel boykottur. Dökülen kolaların yerini bergamotlu soğuk çay alacaksa ben de varım.
Benim için mal turnusolü olan eylemdir. Bıkmadınız amına koyayım. Hala restoranlarda pepsi geldiği vakit "ay kola yok muuu?" diyoruz. Coca-Cola ile barışık kalalım milletçe.
Ama kola ile yazın güneşte bronzlaşçaktım.
Ben boykota katılmıyorum.
Zaten her gün boykot ediliyor ama gel gör ki en çokta bu içiliyor.
Fetöcülerin yaptığı boykot.
Yerli ve milli ürünümüze karşı yapılan boykot.

görsel

Ülke ekonomisine üretimine darbe yapıp şu an ekonomide milli seferberliği aksatmak istiyorlar.

görsel

Espri şaka bir yana da Gerçekten aptallık olan durumdur. Neyin boykotunu yapıyorsunuz? Sağlık açısından değil ama istihdam kaynak katma değer açısından hangi marka hangi ürün kimin olursa olsun bu ülke de üretilen bir mal için protesto yapılmasını aptallık olarak tarif edebiliriz.
Ee başlamıyor muyuz dedirten boykottur.

Cola izrail malıdır, boykot etmiyor muyuz ey muhterem?
görsel