bugün

Sözlük yazarlarının cinayet işlediklerinde cesedi bulunmamak üzere yoketme yöntemleridir.

ben etkili bir yöntem bulamadım o yüzden hızlıca sözlüğe başlık açtım. Her an bulabilirler acele edelim. Yaratıcı entryler bekliyorum hadi.

Edit: hahaha oha lan millet cidden cinayet işleyip buradan gelecek fikirlerle cesedi yokedeceğimi sanmış hahah. Yahu şaka bu.
önce başlık açıp fikir alır, sonra en yaratıcı fikri uygulardım.
maktulu yerim.
herkez kendi cesedini yok etse ortalık pırıl pırıl olur bence.
bizim apartmanda kullanılmayan kuyu var, bodruma kimse de inmiyor makul bir ücret karşılığında anlaşabiliriz.
dibi bataklık olan bir su birikintisine, daha önceden üzerinden parmak izlerimi ne olur ne olmaz diyerek silmiş olduğum cesedi şişip parçalanmaması için ilk once naylonla sarıp, ardından da bezle sarıp iple tamamen sıkıca tutturduktan sonra, bir taşa sıkıca bağlayıp atardım.
peçeteyi aç, böceğin ölüsünü sar, çöpe at. sonra da yat uyu ve motor gelişime katkı sağla.
önce sözlükte başlık açarım. sonra bunun gerçek olmadığını zannetmeleri için şaka lan şaka derim. sonra da nasılsa şaka olduğunu zanneden bir kaç enayi çıkar diye bekler, içlerinden en mantıklı olanı uygularım. bu adam onlardan değil.
Kesin çözümdur hangi filmde duydugumu bilirsiniz.

1 hafta ac kalmis 16 domuz bir cesedi 8 dakikada yokedebilir.

Ama cesedin sacini kaziman ve dislerini sokmen gerek cunku domuzlar onlari yemiyor ve arta kalanlar sadece onlar olacagi icin ayristirmak daha zor olacaktir.
(bkz: breaking bad)
zatıma sorulmuş bir sorudur.

ben işlediğim cinayetlerde yakın mesafeden kafatasına ateş ediyorum genellikle. kafatasına ateş ettikten sonra maktulün kafasını keserseniz polis olayın bir cinayet olduğunu dahi anlayamaz. hı ? ne ?

https://youtu.be/zxrQR5to4jk?t=3m38s
yüce rabbim bile kargaları yollayıp katile yol yordam gösterirken, kul kula bir iki ufak şey söylemiş çok mu ulan, çok mu.

(bkz: zaten kuran da yazıyor bunlar)
(bkz: habil ile kabil)
Seksi gecelik giydirip kamyoncu durağına atardım.

O saatten sonra bir hücresi dahi bulunamaz sevgili seri katil tostlarım.
görsel
Ceset her şekilde Yok edilir. Ama işi eğlenceli hale getirmek en önemlisidir. En güzel yöntem, ceset Saksılara konup üzeri toprakla örtülür. Maktulun en sevmediğiniz organı örneğin, dili saksılara yerleştirilmez ve kimsenin bulamayacağı yerde saklanır (bkz: sinekkapan bitkisi) maktulun cesedinin bulunduğu bu saksılara ekilir. Ve büyümesi beklenir. Bitki büyüdüğünde maktulun dili, şaklamış olduğunuz dondurucudan çıkarılarak küçük parçalar halinde bu bitkiye servis edilir.
ceset yok ediliyorsa niye cinayet işleyip de katil olunur ki. direk adamı yok et böylece katil olmazsın.
(bkz: asayiş was here)
(bkz: asayiş was here)
Yeterince zaman varsa parcalara ayirip kiyma makinesinde cekilebilir. Sonra da kiymalar parti parti denize atilabilir, gomulebilir.
Yakarım külleride gömerim.
https://www.izlesene.com/...iciyi-dogradim-da/8796512
Breaking bad izleyenler için sorun olmayacaktır efenim.
Hallederiz ulaş bana

(bkz: Uludağ sözlük idari işler bölümü)
öncelikle dişlerini ve tırnaklarını tek tek sökmek lazım.

daha sonra türkiye'ye sanırım gelmedi bu sistem ama gelirse cesedi yakmanız lazım her şeyini daha sonrada cesetten çıkarttığınız kıyafetleri yakacaksınız külleri alıp yaktığınız yerden bahçeye eşit oranda serpiştiriceksiniz. kendi bahçeniz olmamasına dikkat edin. sonra aldığınız dişleri ve tırnakları nerede öldürdü iseniz o yerin çok çok uzağına gidip tek tek hepsini bir değil hepsi şüphe çeker ama kimse yolda bulduğu bir dişten şüphelenip polisi aramaz. bu yüzden farklı farklı yerlere tek tek bırakacaksınız ki zaten toplamda 52 farklı yere bırakmanız gerekiyor. geldik kullandığınız cinayet aletine sakın oraya buraya atmaya kalkmayın bıçak kullandıysanız sıcak su ve çamaşır suyuna yatırın silah ise iyice temizleyin temizlendiğine emin iseniz ruhsatlı ise evinizde dursun yok ruhsatsız ise kurtulun ama sakin olun bunu yaparken zaten bir ceset olmadığından bir cinayet yok yani kimse sizden zaten şüphelenmiyor. sakin sakin bir yere atın gitsin.

not:kanın değdiği her eşyayı yakmayı unutmayınız.

Edit: Hiç denemedim panik olurum ben ama izlediğim tüm cinayet filmleri ve kitaplarda buna yakın şeyler yapıyorlar .
çoğunluğa uyarak asit yöntemini kullanırdım.
ancak daha önceki tecrübelerime dayanarak bir fıçı asit alırsanız göze batabiliyorsunuz. *
güncel Önemli Başlıklar