bugün

Evet chp atatürkten sonra ilk defa milletin hayrına farkında olmadan da olsa birşeyi başardı. Nedir başardığı şey malum "seçim beyannameleri"

Chp sittin sene iktidar olamaz evet bunu herkes biliyor. Ama yaptığı seçim beyannemesi ile bol keseden sallamasyon vaadlerle bir beklenti oluşturdu halkta.

Akp ise seçimlerin riskli olması münasebetiyle işini garantiye almak için müthiş vaadlerde bulundu.

Gençlere, emeklileri, çalışanlara ve ailelere. Şimdi akp iktidar olduğunda bunların hepsini teker teker yapmak zorunda kalacak yoksa 2019 da tek başına iktidarı zor görür.

Yani bir baltaya sap olmuş oldu.

Lafın kısası; akp yi bu konuda birşeyler yapmaya zorladığı için chp ye teşekkür ediyorum.

Ve iktidar olması en muhtemel parti olarak oyumu ak partiye kullanmayı düşünüyorum. Şu vaadler gerçekleşmesinde bi göreyim.
chp'li değilim. ölsem oy vermem.

ama bu zihniyetteki adamların chpyi eleştirmesi akpyi savunması falan. ne bileyim bu adamın da oy hakkı var senin benim de.

sığırsınız amk.
Dezanformasyon nerede onuda yazda öğrenelim. Sözlük hakikaten liseli kaynıyor arkadaş. Herif chp yi eleştirdiğimi iddia ediyor entryde.
guldurmustur.

ulan zaten muhalefet dedigin, iktidardaki partiyi daha iyisini yapmasi icin zorlar. ama bizdekiler surekli kostek olmakla ugrastiklari.icin boyle bir sonuca sasiriyoruz haliyle.
Sayın amına koduklarıma soruyorum o zaman chpnin mhpnin vaadlerini gerçekleştirme ihtimali mi daha kuvvetli akpnin vaadlerini gerçekleştirme ihtimali mi?

Burda durum tespiti var ne oy isteme nede eleştiri. Hatta kalkıp ana muhalefete teşekkürümü bile etmişim. Okuduğunu anlayamayan tayfa gelmiş geviş getiriyor.
Hala okuduğunu anlamayanların entry girdiği başlık olmaya devam ediyor.

Adamlara teşekkür ediyoruz tepki gösteriyorlar.

Meclisteki chp vekillerinin "adammıyız biz sendromu" seçmenine de sirayet etmiş olsa gerek.
Kaynak nerede diyen ileri zekalı arkadaş kılıçdaroğlunun 1800 tl lik asgari ücret için bulduğu kaynağı işaret edeyim.

Oy verdikleriniz diye bir geçmiş okuması yapmışsın (götünden)not: hiç bir genel seçimde akp lehine oy kullanmadım.