bugün

Twitter'ın son bombalarından.

http://www.posta.com.tr/m...nasi.htm?ArticleID=250163
(bkz: içimizdeki irlandalılar)
para için kendini bile satması muhtemel ergenin kullandığı twitter hesabı. böyle aklı sike sürülmeyecek kadar ergenlerin para nasıl kazanılır durumundan uzakta, baba parasıyla günlerini bilmem kaç liralık menüyle geçirmeleri muhtemel.
bir atasözünü akla getirmistir, 'keser döner sap döner, horoz domalır tavuk gömer'. asil ziyan olan ise böyle bir tipin soyunu devam ettirebilecek olmasi gerçegi.
"Allah tavuk dönere muhtaç duruma getirsin seni kızım"bedduası yeterli gelecek salaktır.
irlanda'ya gidip beyaz eti yerinde yemelidir. belki o zaman tatmin olacaktır.
tavuk döneri bilmemde kamış yemeyi seven bir kızmış. istersen yedirirler.
(bkz: vurmayın öldü)
(bkz: turkish kezban)

Amk starbucks instagram arası gidip gelen paragöz kezbanı. Bu gibi insanlar anca Twitter'da instagramda adam yerine konur zaten. Neyse ki arkadaşlar icabına bakmış, kızı doğduğuna pişman etmişler. Olayı o kadar geç öğrenmesem bu savaşın en ön saflarında olurdum ama olmadı. Bunun gibi arkadaşları starbucks önünde tavuk döner dürümü kafasına kafasına vurarak dövmek lazım. Neyse sakinim.
söylediği sözün (saçma bile olsa) arkasında bile duramayacak kadar karaktersiz bir türk kezbanı.

demek ki troll değilmiş, ciddiymiş. biraz tepki alınca anında geri vites yapmış. ah be güzelim, hepi topu en fazla 10 yıl diri vücudunun saltanatını sürebilirsin. ondan sonrası karanlık bir gelecek. güzelliğe yeterince abandınız zaten, birkaç skill point de zeka ve tevazuya verin. hepinizde eksik olan şeyler çünkü bu ikisi.
iki yüzlü insanların çekemediği kızdır. siz neden okuyorsunuz daha iyi bir hayat için değil mi ? eğer öyle değilse gidin inşaatta çalışın.
bir adet baba parası yiyen.
Basta insan bir yadirgiyor tavrini...

Bu ne bicim yaklasim falan diyorsun.

Sonra bir uzaklasiyorsun konudan ve diyorsun ki:

Ulan biz niye essekler gibi calisiyoruz? Niye 20 sene okul okuyoruz?

Bunlar hep para icin degil mi? Refah icin degil mi?

Daha iyi ev, daha iyi araba, hatta önce bi araba...

iyi giyinmek, iyi gorunmek, saglik sihhat...

Bunlar hep para moruk. Bu kizin tek dogrusu dikkat cektigi sey olup tavuk döner, cay corba falan semboliktir bu hikayede.

Diyeceksin ki iyi hayat istiyorsa calissin, kazansin. Evet, o tercihin otesinde mecburiyet zaten.

Öte yandan ben kiz arkadasimla sanayi isi tost da yiyorum, gurme hamburger de yiyorum.

Hicbir sey degismiyor. Cunku biz birbirimizi seviyoruz.

O da birgun gercekten sevmeye deger birini buldugunda gereksiz bir laf etmisim diyecektir.

Bu konuyu da önce sevgi temasina bagladigimiza gore hayat bayram olabilir artik amina koyayim.
Irishpu.

Şimdi bu kızı savunacak orospu çocuklarını pistten alalım.

Efendim Türk kızı dediğimiz o büyük gezegenin ne kadar mal olduğunu göstermiştir.

Kendisi ad hominem kızıdır.
Bir şeyi savunmak için diğer şeyi aşağılamak yanlıştır.

Türk kızı mı? Türk kızı mı kaldı lan memlekette?
Kimi rus kızlarına laf eder ama sonraki gün kuaföre 100 lira verir saçlarını Sarıya boyar.

Bu Kız "ilk buluşma" yerine "first date" yazdığından dolayi amerikan orospusu olmuştur.

Parası olan sevmesin diyor kısaca.
Lan amini yolunu siktigim kızı sevmek parayla mı?

Ha sen gece harikalar yaratacağım için böyle zengin erkek paralı erkekle olmak istiyorum diyorsan da kredi çeker yine sikeriz ulan.

Ama kim bilir kaç kişi girmiştir sana?

Yazık lan...
Ayrıca kendisini savunan kişilerin de tipik Kemalist olduğu da belli.

Kemalist oldunuz tamam da bana mı oluyorsunuz pzevenk?

Önce gidin Atatürk gençliğe Hitabe'de ne demiş onu okuyun?

Bakalım ceren ve sizden bahsetmiş mi?

Hangi gençlikten bahsetmiş?
tavuk döner tivitiyle gündem olmuş hanım kızımız.

kendisini tanır ve severim. o yüzden başka bi açıdan bakacağım.

yazdığı tiviti savunmuyorum ama bu kadar tepki görecek bi şey demedi. tepki görebilir ama "bu kadar" tepki görecek. kız trend topic oldu, cnn'de adıyla soyadıyla haber oldu. sakin olun. yukarıdaki arkadaş ben yazmadan önce demiş ki "savunacak orospu çocukları" falan. oğlum manyak mısınız siz ya, en azından bi kısmınız işine baksın.
görsel
Kaçırdığıma üzüldügum olay. Iliski yaşamayi erkeğin yemek ismarlamasi sanan mallar hala var mi lan. Iki kelam edebiliyo musun ona baksana dingil. Beğenmiyosan da yemezsin ağzına boruyla pompalamaz kimse merak etme.
takipçi sayısı ile zeka düzeyi ölçen hanım kızımız. *
https://pbs.twimg.com/media/CEo0ZzqVAAAJxFv.png

olay yeri: https://twitter.com/ceren...status/597346784432791552