bugün

pkk leşleri içinse eşkiyaya cenaze namazı kılınmaz .pkk dediğin dinsiz kitapsız adamlar onlara zaten cenaze namazı olmaz .
islam dinine göre
kafirlerin
münafıkların
mürtedlerin
ana baba katillerinin
intihar edenlerin
devlete karşı savaşta öldürülen eşkiyanın
cenaze namazları kılınmaz
benim hükmüm değil
allah cc ın hükmü .
Hangi cenazeye izin verilmedi insan merak ediyor.

Söz konusu orospu çocuğu diye nitelendirilen terörist cenazeleriyse dün gördüm yönetimden birini öldürmüş askerler. Sonra da kafasını koparıp leşini bir askerin şehit olduğu yere bırakmışlar.

Böyle cenaze törenleri yapılabilir istiyorsanız.
Ölen ışidlilerin ceneza namazı istanbul'un göbeğinde kılınabiliyor. Hatta mefta olmadığı hallerde gıyabında kılınıyor ki buna şahidim.
Pkknin cenaze töreni istemesi bence provakasyon ama aynı ölçüde terörist olan başka bir gruba bu ayrıcalık veriliyorsa, onların da bunu talep etmesi normaldir.
Çözüm ise basit ya gerkli güvenlik önlemleri alınıp izin verilecek ya da ışid için de yasak koyulacak.
Senin teröristin benim teröristim kavgası başlarsa işi. içinden çıkılmaz.
teröristler islam dinine göre ya idam edilir yada elleri ve ayakları çapraz kesilir, karıştığı suç'a göre hangi ceza uygulanacağına karar verilir,

islami kurallar uygulanmalı, tecavüz, bozgunculuk ve adam öldürme suçları için idam cezası acilen devreye sokulmalıdır,

Allahın kuralları ile amel etmediğimiz sürece, kendimizi düzeltmediğimiz sürece Allahın bizi düzelteceğini beklemek abes olur.
sözlükte kendini "allah" sanan bazı dingilleri görmemize sebep olan zihniyettir.

insanların cenazesini vermemek, ne diyeyim allah belalarını versin bu zihniyetin.

islam islam diye zırvalayan ibibiklere de hz. isa dan alıntı yapmak istiyorum.

(bkz: ilk taşı günahsız olanınız atsın)
Terörist dediğiniz insanların penceresinden bakarsak, söylediklerinizin tam tersi gerçekleşmiş oluyor. O yüzden müslümansa bırakın namazı kılınsın.
gayet doğru yapan zihniyettir. (akp'li değilim)

ulan bu itlerin/leşlerin zaten allah-kitap korkusu yok ondan dağdalar, müslüman değiller. cenaze namazı müslüman için kılınır, bunlar anca göz boyama, foşşik tc demek için bahanelerdir.

bunların leşlerini toprak kabul etmez, yakılsınlar külleri de lağıma atılsın..
pkk li sicmiklarin baya cani yanmis olacak ki hem eksi de hemde burada durmadan baslik aciyirlar. hani fagi tasi vuruyorduk sicmiklar neden bu zirlamalariniz?