bugün

SÖZLÜĞÜN EN SEViLEN iKi DiŞiSiNiN RÜYALARININ PRENSiNi BULMALARI SONUCU MEYDANA GELEN OLAYDIR. ALDIĞIMIZ SON HABERLERE GÖRE BULMUŞUZ DALYAN GiBi HERiFLERi SÖZLÜLDE DURURMUYUZ DEMiŞLER. BUNDAN SONRA TEK DERTLERi AKŞAM iŞTEN GELEN ERLERiNE YEMEK PiŞiRMEK OLACAKMIŞ MIŞ MIŞ.

EDiT: KAFALARI KARIŞTIRAN ŞEY EL ELE KAÇIYOLARMIŞ. NASIL YA DALYAN GiBi DELiKANLILARA KAÇMIYORMUYDUNUZ?
"millet arıyor buluyor biz hala bakınız veriyoruz, bu nasıl iş anlamıyorum" dememe sebep olmuş hadise. mutluluklar ve mutluluklarla aynı anlamı ihtiva eden saadetleri diliyorum arkadaşlar için.
bu durumdan nemalanan sözlük yazarlarının olması üzücü tabi.
henüz görevlerini yerine getirmediklerinden dolayı olmayacak şeydir. * *
gerçeği yansıtmayan olaydır.

lakin gerçeğe daha yakın bir olasılık söyleyeyim size gün gelecek 60 yasindaki kelebek'in milli oldukdan sonra sözlüğü terk etmesi diye bir başlık açılacak bu sözlükte! hepiniz şahit olacaksınız!
ekime kadar gelebilirler. diğer ihtimali yazmıyorum..
kafalarına koydularsa yapamayacakları şey yoktur kankalarımın. bu acıya dayanamayacağımdan bende bırakıyorum.

edit: mahşerin üç atlısıyız. ayrılmak olur mu hiç!
Yeni üylerimiz için gereksiz bir teferruat.
duyulduğu an itibari ile, varlıklarından pek rahatsız olanların; salyalar akıtarak; kutlama yapmasına neden olan haber. *

meditasyon:
son alınan haberlere göre. gitmeden önce; arkalarından düğün bayram edenlere kına dağıtacaklarmış.
kendimi boğaz köprüsünden atarım! yok bu havada olmaz donarım... şimdi buldum, benzinle yakarım!... yok yok vazgeçtim tüm entrylerimi silip atakule' den kendimi aşağıya atarım bak !

(bkz: sabah sabah intihara sürükleyen sebepler)
sözlükten, misyonlarını tamamlamadan ayrılmayacakları için, asparagas haber olduğunu düşündüğüm olay. daha göreceğiz onları buralarda, kasmayın beyler.
(bkz: çocuğumu keserim)

yapmayın lan !
sevenlerinin sevmeyenlerinden daha çok olduğunu ortaya çıkaran haber...

notingen:
ama yinede çok arzu edenlere... arabistan'dan gelmiş mis gibi kına var...yakın lan herbiyerlerinize şifa niyetine...*
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı sözlükçüler)
(bkz: gereksiz başlık açanlara kına bizden kampanyası)
(bkz: iki yıldız birden kaydı)
bu sene sazan bolmuş yurt dışına iHRAÇ edeceğiz. başlığı açana zeval olmaz ben sadece fikri atanların topladıkları sazanları pazarlayacağım. artık kınalı barbun falan da olur ürün yelpazesinde.

ben reklamcıyım arkadaş. ürün başkasının. içinizde yurt dışına gitmek isteyen varsa buyrun başlık atlayın atlayın durun.
(bkz: yok artık)
(bkz: bi havalar bi bişiler)
senyolcubenhanci yazarı silinirse bende sözlüğü bırakırım. sözlük değerlerine sahip çık. ayrıca bu yazarı üzen yazarlar kendilerine gelsinler benim sinirimi bozmasınlar lütfen..
senyolcubenhanci yazarı sözlük için büyük bir şanstır üzmeyin bu iyi yürekli yazarı...
yok yok olmaz öyle şey. Olsa olsa Magazinsel ben attım sen yakala olayıdır.
olayın zirveden bir kaç gün sonra cereyan etmesi ise manidardır.*