bugün

malcolm in the middle'de malcolm'um babasi hal'i canlandiran aktör.
ayrıca how i met your mother dizisinde birkaç bölümde de ted' in patronu Hammond Druthers karakterini canlandırmıştır.
2.kez üstüste drama en iyi erkek oyuncu dalında ödül kazanmış mükemmel oyuncudur. olumsuz eleştiri haketmez. dr. house de iyi oyuncu, dexter da iyi ama walter white değerlendirme dışıdır. oynadıkça ödül onundur.
er ryan ı kurtarmak da kısa bir süre kolu olmayan albay olarak da karşımıza çıkmış oyuncudur.
drama dalında en iyi erkek oyuncu emmy sini kapmış oyuncu.
breaking bad dizisinde 3 sezondur yardıran oyuncudur.
breaking bad dizisinde 'akciğer kanseri' hastası bir adamı büyük bir başarıyla canlandıran oyuncu.arkadaş o nasıl bir öksürmektir...izlerken insanın ciğerleri acıyor.kazandığı tüm ödüller helal olsundur.
breaking bad'de öyle gerçekçi öksürüyor ki; her öksürüşümde kendisini hatırlar oldum. oy dağlar.
hakkında bu kadar az entry girildiğini görünce ziyadesiyle şaşırdığım başarılı aktör.
3 sene üst üste Emmy kazanmış, inanılmaz başarılı bir oyunculuk sergileyen televizyona fazla bir oyuncu. aaron paul ile birlikte televizyonun en iyi dizisini sürükleyen müthiş oyuncu
4.sezon 12.bölümde inanılmaz bir delirme rolü oynamış, bir kez daha ne kadar başarılı bir aktör olduğunu kanıtlamıştır.
günümüzün açık ara en iyi dizisi breaking bad'in "i broke bad" olacak karakteridir. heyecanla 04x13'te neler yapacak, bekliyoruz.
bugün doğum günü olan efsane.
breaking bad in muhteşem oyuncusu sırf bu adam için bile bu dizinin tüm sezonları izlenir gelmiş geçmiş en iyi karakter oyuncularından birisi..

görsel
breaking bad'in başı çeken oyuncusu. bu herifin tipine öyle uyuz olduğum halde diziyi bitirdim ama hala aklıma geldikçe sinirim bozuluyor.hakkını vermek lazım, böyle pislik içten pazarlıklı disiplinli ortayaşı aşmış göttoş karakteri abi çok iyi canlandırmış. hele artis artis konuştuğunda, şaşırdığında ya da planları tutmadığında alt dişlerini çıkara çıkara pis pis bakması yok mu. şöyle:

http://www.imdb.com/media/rm3738667008/tt0903747

hep şu karikatürü hatırlatıyor bana:

http://www.uykusuzissizle...igimin.html#axzz1tCNvHSTf
drive filminde ufak bir rolde görülmüştür.
breaking bad dizisindeki rolünün hakkını fazlasıyla veren oyuncu.
anlamadığım tek şey o filmdeki karın skyler white'a nasıl tahammül ediyon arkadaş.
bir dizi oyunculukla nasıl bu kadar taşınır gösteren abimiz boşuna yıllardır drama ödüllerini toplamıyor.
reyizdir.
Seinfeld'de 4 5 bölüm sürekli espri yapan dişçi rolünde görünmüştür. hatta sırf yahudi esprileri yapabilmek için yahudi olup jerry'i delirtmiştir.
dün gece emmy i sonuna kadar haketmişti bence. la skyler ödül aldı walter white reyiz nasıl alamaz!
hakkında bu kadar az entry olmasına şaşırdığım oyuncudur. lan adam oynadığı her dizide bambaşka bir rolde muhteşem işler çıkartıyor.
altın küre'de televizyon drama dalında en iyi erkek oyuncu ödülü almıştır.
görsel
benim en başarılı bulduğum oyunculardan biridir gerçekten. zaten breaking bad dizisiyle en iyi erkek dizi oyuncusu ödülünü 3 sene üst üste almıştır. daha ne olsun yav.