bugün

Nikah masasını yemeklerle donatın, kendileri oturmak isteyeceklerdir.

Yaklaşık 2 yıldır bu başlığı silinmesine rağmen açtığımı farkettim.
Son iki yıldır hayatıma giren boğalara bakacak olursam, gelecekte de bir Boğa ile hayatımı birleştirecegimi düşünüyorum.

Bu nedenle hazırlıklı olmakta fayda var. Taktiklerinizi bekliyorum.
doğru tespit. yemek donatırsanız her konuda kandırabilirsiniz beni.
isterse otursun istemezse de keyfi bilir.
Ben boğayım ama kürt sevmiyorum şansına küs.
Güzel yemekler yapın ve sakin sakin hareket edin sizi daha çok sevecektir.
yemek verin.
kuku verin.
susun da uyusun.
Narkoz vermek şarttır.
he masayı yemekle donatın hemen evleniriz. şaka mısınız siz ya?
Hic bi sey yapma o kendi oturacaktir.

He bi de deki dugunden sonra döner var. Koy unune bi tabak bak nasi mutlu.

Edit: şaka bi yana.. bu burcun erkekleri evlenmeye ve aile babası olmay meraklı tiplerdir. Cocuklari da severler. Agirbasli bi hanim bulunca evlenirler. Genc yasta hemde
Masaya ot koy.
bazı ateistler var, allah´a inanmıyolar, ama burçlara inanıyolar...mesela ben allah´a inanırım, ama burçlar bana hep saçma gelmiştir...venüs gezegeninin benim üzerimde ne etkisi olabilir?...venüs gezegeni düşünebilen bi varlık mı, ki bugün paganviodio şöyle şöyle hissetsin, desin?...

neymiş, jüpiter şurdaymış, venüs burdaymış, bu şu borcu şöyle etkilermiş, ama şu burcu da şöyle etkilermiş...böyle bi şeye inanmak için gezegenlerin düşünebilen varlıklar olduğu önkabulüne sahip olmak lazım. bu bana çok saçma geliyo...

boğa, kurbağa ya da suaygırı burcundan birini, seni seviyosa nikah masasına oturtabilirsin, sevmiyosa, nah oturtursun.

ahanda ben de böyle düşünüyorum.
Şansını deniyor işte yarın oğlak derse memesine pardon suratına yapıştırırım görür kaldırmayı indirmeyi.

Yst kızım yat.
börekler, tatlılar ve kaliteli bir hatun kişi.
Kanaatimce karnının doyması yeterli. Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer lafı bu burç için söylenmiş olmalı.

Not : benden uzak olsun.