bugün

kullanışlı birşey olduğu düşünülüp alınır, yanlış yapılmış olunur. tabi müzik ve radyo dinleyebiliyorsanız unutun yazdıklarımı.

(bkz: ben bugün bunu öğrendim)
(bkz: seni yenecem bimeks)
samsung hm1500 en iyisidir. en doğrusudur.
(bkz: bluevelve kulaklık)
(bkz: yaran yanlış okumalar)
her yerde onu görüyorum artık.
bluevelve kulaklık diye okunabilecek yaran yanlık okuma oluşturan kulaklıktır. artık klasiktir. bir zamanlar acayip karizma katardı.*
sokakta yürürken bununla telefon görüşmesi yapıyorsanız, etraftaki teyzelerin cık cık deli zaar söylemlerine maruz kalabilirsiniz.
insanı fbi ajanı gibi gösterebilen garip cihazdır.*
görsel
asrın buluşuymuş kullanınca farkediyor lan insan. Hele de zırt pırt arayan bi sevgili varsa pc başında hayat kurtarıyor resmen.
küçük kulak içi kulaklıklar ve normal telefon kulaklıkları kesinlikle kulağımda durmadığından dolayı almak istediğim ama bunlarda da aynı sorunlar olduğundan bir türlü uygun modeli bulamadığım kulaklık çeşidi. yani kocaman kulaklıklar bana uygun değil sevmiyorum. ama küçük kulaklıklar da kulağımda durmuyor. bu durumda ne yapacüüük? bir bilen yardım etsin. nasıl bir bluetooth kulaklık alırız.?
anam bunla müzük dinlemek ne güzelmiş ya lan. teknolociyi 35 yıl geriden takip ediyom.
aşırı gereksiz bi icat. sözde en kalitelisini alayım dedim. 100 liram boşa gitti.
iilk zamanlarında insanlara kendi kendine konuşması hasebiyle deli gözüyle baktıran cihazat.
Yeni aldığım bir tanesi bugün gelecek olan cihaz.

Bakalım işe yarayacak mı.
gereksiz pahalıdır.
araç kullanırken whatsapp yerine kullanılması gereken cihaz. en azından gözünüzün yolda olmasını sağlıyor. benimkini bir hafta falan önce kutulardan bi yerden buldum. özlemişim, sürekli birilerini arıyorum arabada. hoşuma gitti.
Çekim mesafesi, kulaklığın şarjı ile doğru orantılı olan hede.
O air pods çakması kulaklık olan çeşitleri risk barındırmaktadır. Bartaryası kulağınızın dibinde olacağı için sağlığınız açısından güven vermeyebilirler. Bilindik markaları kullanmanız sizin yararınıza olur.

Bilindik markalarda patlama sorunları olmuyor mu? Diyenleri görür gibiyim. Oluyor elbet ama karşınızda muhatap olacağınız kişiler olacak sonuçta.
Kendimi star trek filminde hissetmemi sağlayan ufacık bir şey. Bazen telefona bakıyorum, kulaklık jakı boşta. Ama müzik dinliyorum falan.
Jabra yı öneririm.
(bkz: jbl endurance sprint)
Kulaküstü piranha var 70 lira. Gayet iyi. Jbl falan para vermeyin o kadar.
Philips'in hyperlite modeline sahip olduğum kulaklık türü.

ses kalitesi güzel, kullanımı da rahat. önerebilirim.
görsel
iyidir hoştur da, radyo dinleyemezsin.
Bataryayı kablolu kulaklığa göre daha hızlı tükettiği için tercihim değil.
ucuz yollu tws bluetooth kulaklık almayı düşünüyorum. şu anda aklıkma haylou gt1 var. kullanan varsa deneyimlerini benimle paylaşırsa sevinirim.