bugün

henüz söylenmemiş olandır. *
en güzel deniz:
henüz gidilmemiş olanıdır.
en güzel çocuk:
henüz büyümedi.
en güzel günlerimiz:
henüz yaşamadıklarımız.
ve sana söylemek istediğim en güzel söz:
henüz söylememiş olduğum sözdür...
(bkz: nazım hikmet ran)
aşkım! galatasaray kazandı.
Seni anlıyorum.
beni sik.

(bkz: ya ne olacağıdı)
şüphesiz ki "ben de"dir.
gerisi boş!
seninle yaşlanmak istiyorum.
ne istersen yaparım.
kredi kartının şifresi neydi ? tabi paran çoksa .
eğer o kız sevilen kızsa söylenen her türlü güzel sözdür.
"sevgilim bana evlenme teklif etmek üzere" değil, onu biliyorum.
üşüyorum, sarılır mısın?
ben bakireyim * *
Seninle bir ömür yaşarım.
o iki kelime yeter; http://www.youtube.com/watch?v=I0Szfpb6rbs
erkek -benimle evlenirmisin
kadın - eveeeeeeeet.
soba, kombi derken sana geçirmesi.. bunun neresi iyi ki?
hayatım bütün açık kıyafetlerimi çöpe attım, erkek arkadaşlarımın telefon numarasını sildim, annenle kanki olduk, seni çok seviyorum! *
sana güveniyorum. bu söz diğer bütün sözlerin anasıdır
bir kadının bir erkeğe... cümlesinde fark edildiği gibi 2 şahıs vardır ve sadece bencil insanlar burada arzulanan cümleyi sadece kendine yontar bir kadın olsun ki benimle pes oynasın call of duty atsın kayağa binsin okey oynasın beraber takla atalım zart annemle kanka olsun beni çok sevsin amma dediğim gibi kendi bencilliğimizden başka hiç bir şeyi doyuramayız bu şekilde kulumuz kölemiz olsun o kadar bizim için her şeyi yapsın ama benden aynılarını görmedikçe yada ben vermeyip veremedikçe bunu yapan kadının ağzına sıçayım işte o kadın değil bir kukladır bir kadının bir erkeğe söyleye bileceği en güzel sözde bile birlik beraberlik ararım beni mutlu ettiği kadar kendi mutlu olabilecek mi? eğer bunu dediyse zaten mutludur değil mi ? ama nereye kadar mutludur bir yerden sonra kendide mutlu etme isteği duyacaktır ama bunu ne peste nede annenizde bulacaktır sonuna kadar okuyan arkadaşlar için farkındayım çok ince düşündüm ama arkada cem adrian - benden sonra çalıyordu kusura bakmayın.
Öyle lafı uzatmaya hiç gerek yok. bir kadının bir erkeğe söyleyeceği en güzel söz;

erkeğim.
kocağım.
evimin direği.
çocuklarımın babası.
beyimdir.
Sen bilirsin.
Herkes konumunu bilecek...
Neyse saka bir yana da, ne istedigini , ne dusundugunu soylesin yeter. En durust laf en guzeli.
açmısın aşkım köfte kızartayım mı sana?
Evet. Entry de orada.
iyi ki varsın.