bugün

bir abaza için; sevişelim mi?
doygun bir erkek için; bu gün yemekte ne istersin? masaja ihtiyacın var mı?
yanımdayken bile seni özlüyorum.
yorgun argın eve döndüğümde gülümseyen bir yüzle "hayatım hoşgeldin!"
"bakireliğimi sana vermek istiyorum." sözüdür erkeklerin öz güven patlaması yaşamasıyla birlikte karmaşık bir ruh haline bürünmesine sebep olur.
ayakta bile zor duran, köhne ve küçücük bir evi gösterip benimle her şeye rağmen burada yaşar mıydın diye sorduğunda alınacak evet cevabıdır.
ne olursa olsun hangi durumda olursak olalım ben her zaman senin yanında olucam ve seni her zaman sevicem.
ps de veririm eline .
naber len göt lalesi.
suyu ısıttım tostumu yedim bekliyorum aşkım...
Göreceli bir konu.. Boşanmak isteyen ve söyleyemeyen bir erkek için karısından duymak istediği tek şey hadi boşanalım olurdu. Bir kızdan hoşlanıyor ve söyleyemiyorsan, O kızın sana gelip senden hoşlanıyorum demesi seni dünyanın en mesut insanı yapar. Ama bunlarda gelip geçicidir efenim..
çayı tazeliyeyim mi?

bak bak bak sürece bak. aç karnına çay içilmeyeceğine göre, yemek yapılmış yenmiş demek ki. mis gibi doymuş karnın. üstüne çay koymuş, çay demini almış. buyur bey, demiş bir bardak vermiş, şekerini uzatmış. içmiş, bitirmişsin. soruyor şimdi tazeliyeyim mi diye. hay yaşa be!
seni seviyorum.
lakin benim favorim "seni çok özledim"dir.
'Hadi kalk kahvaltı hazır hayatım, dün gece çok yoruldun'dur. Erkeği şımartma biçimi olarak karşımıza çıkar. Hayran kalınasıdır.
"vay be! gerçekten mi? nasıl yaptın?" vb. hayranlık ve ilgi gösteren cümlelerdir.
hesabı ben öderim tatlımdır. öyle bir kız olsun şu an evlenirim.
hadi git arkadaşlarınla pes filan oyna..
sana iyi bir eş ailene güzel bir gelin olacağım tarzında bir şey olabilir.
'' sana ihtiyacım var '' sözüdür.

etkilenmeyen adam olamaz.
"seni arkadaşım olarak görmüyorum, yi beni." hem bir klişeyi yıkar, hem de mutlu eder.
(bkz: tostumu yedim bekliyorum)
Ben çocuk istemiyorum ekrem.
aklımı çok kurcalıyorsunuz efendim.engel olamıyoruz.*
(bkz: yat)
hesabı ben ödüyorum, dur.
dile benden ne dilersen.
güncel Önemli Başlıklar