bugün

tedirginlik,korku,gerilim içeren mesajlardır.

selamın aleykum.
Selam'dır.
Tanıdıklığa, samimiyete ve kıza göre değişecek mesajlardır.
Senin dalagini yirim anam.
adı neyse onu yazarım genelde. tek mesaj.
slm nbr değildir.
(bkz: uyudun mu)
selamün aleyküm bacım.
selam naber değilmiş. ya ne lan? lan olum sizin gibiler yüzünden kız milletini ötekileştirdiniz görende onların gerçekten böyle düşündüğünü falan sanacak lan bir kız istemiyorsa istersen kafiye düz istiyorsa sen asdasdsdwerwer yazsan da o da sana cevap verir.. çıldırıcam lan neymiş efendim selam merhaba falan olmazmış lan sövmemek için kendimi zor tutuyorum kasmayın bu kadar aq ya..
"Sen hangi tolstoy'dan kaçtın?" yazın bakalım.
iyi akşamlar xxxx..

böylece en azından iyi akşamlar demek zorunda kalacak.
siz de nasılsın diye devam edeceksiniz.
o da iyiyim teşekkür ederim, sen nasılsın diyecek.
ben de iyiyim sağol deyip konuya gireceksiniz. mesela daha önceden muhabbetiniz varsa yarın bi kahve içelim mi müsaitsen diyebilirsiniz. değilseniz de bulun artık bi bahane herşeyi devletten beklemeyin.

teşekkür ederim, müsaitsen gibi ifadeler çok önemli. süsleyin bunlarla. bunları kullandıkça reddedilme ihtimaliniz azalır. en azından kibar reddedilirsiniz.

bi kere iyi akşmlr falan yazmayın. iki kere daha fazla basıver.
Ciftlesme dansi yaptiginiz video'yu gonderin.
Onu cazibeniz ile etkilemeye calisin.

Hicbir kadin dayanamaz buna.
ilk ya da son mesajın çok önemi yok. O kız seni daha önceden görmüşse ve beğenmişse zaten bekliyodur ve en saçma şeyi bile yazsan çok güzel bi cevap verir.
merhaba'dır.
Slm. ok. Kib by. Kanımca.*
bu ilk mesajımdır.
naber lan kaşar akşama domal. güzel bir mesajdır.
"Yalova dan geliyorum abazayım" Değildir.*

görsel
görsel
Param var.
“Merhaba” hiç değildir.
işbu bu mesaj tanışmak için atılmıştır. isim soyisim imza.
Bazen yaratıcı şeyler çıkıyor lan. Bi tane antepli misiniz mesajı vardı onu çok beğenmiştim. Arada kullanırım.
Ben her türlüsünü denedim, ama yine en başarılısı "merhaba" ile başlamak oldu. Ama enayi gibi tek "merhaba" yazıp beklemeyin, "merhaba" ile başlayın, ama arkasına da hemen bir şey ekleyin. Yaşını sorabilirsin, direkt tanışmak istediğini söyleyebilirsin, okulunu falan sor işte ya la.
Açlık susuzluk değilde seni yakından tanıyamamak daha zor. De bence etkileyecektir bu cümle onu.