bugün

erkeğin birinden kazık yemiş kız söylemi.

arkadaşlar, bu hanım kardeşimizi kim pompişleyip kaçtıysa gelsin özür dilesin. ayıptır yazıktır ya.
Canı sıkılan bayan yazar sitemi.

Her erkeğin nuri alço olmadığını bilsin yeter, sana kimler denk geldi bilmiyorum ama bizler mükemmele oynayan Nirvanada yaşayan erkekleriz. Sana yanlış yolu tarif etmişler.
haklı sitem.

Kız zaten iğreniyorum diyor altındaki yorumlar daha da bok. Kaç kişi tanıdın hehehe tarzı Cinsel ezik şakalar falan. Sus küçük penisli iktidarsız göt herif.

Bir de genelleme yapma ben iyiyim tarzı çıkışan romeolar... Aman ne romance... Ben diğer erkeklere benzemem diyen her erkek o diğerlerinin aynısı hatta çakmasıdır. Çünkü yetiştirilme tarzı aynıdır, kültür aynıdır, kafa yapısı aynıdır. Boşuna kasmayın geneliniz bok. illa yaşayıp görmeye gerek yok sizi.
erkeklerden bıkmaktır.

kaç erkek oldu da bıktın denilebilir. biri birşeyden bıkıyorsa çok kullandığındandır.

dikkat çekmeniz başarıya ulaşmıştır , mesaj kutunuz bedava ekmek dağıtan büfe gibi olmuştur umarım.
Kızlardan da hoşlanmıyorsa aseksüel olacak yazar beyanıdır. Tamam bazıları cidden kötüde çok fazla şekilde iyi ve saygılı erkeklerle de tanıştım. Bu resmen cinsiyet ayrımıdır, yapmayınız.
--spoiler--
bir kızın, tüm erkekleri tanıyıp onlardan iğrendiğini ifade etme şekli.
--spoiler--
Her türlü müydü?
Bir kız olarak iğreniyor demek ki aslında başlığı yazan erkek. Eğer kız olsaydı direkt iğreniyorum derdi fakat yazar kız olarak yani kız olsaydım şeklinde tahminde bulunuyor. Öz eleştiri yapabileen bu delikanlı gardaşımı kutluyorum. Evet ben de kız olsaydım ben de iğrenirdim diyemiyorum çünkü öyle dersem insanları dışlamış olurum ve bu büyük bir ayıptır.
Başlığı ilk okuduğumda aklıma bunu diyen kızın ya lezbiyen ya da tüm erkekleri tanıyacak derece kaşar olduğu geldi hepsi o.
mantıken tüm erkekleri tanıyorsan senin de bi güdümlü kaşar olma ihtimalin %99.99.
saçma bir genelleme yapılan başlık.
yahu nefret edersin falan birkaçından da niçin bütün erkekler..
erkek arkadaşından ayrılıp babasından tokat yemiş kız söylemidir. hayır dedenin suçu ne ?
aldatılma sonrası denilebilecek lafdır. Aman kızlar genelleme yapmayın
o da bi şey ben erkek olarak tüm erkeklerden iğreniyorum.
tersini hiç bulamadıysan sende bi gariplik var feminist yazar..

yavsak olduğu kadar iyi olan erkeklerde var nihayetinde,
benim katılmadığım görüş. ben iğrenmiyorum sizden canlarım.
(bkz: nasıl feminist olunur)

Feminizme atılan ilk adımda igrenmek mubahtir.

Katılmadığım görüş.
bizde sizin için ölüyorduk zaten.

o götünüz olmasa açlıktan ölürsünüz mk.
Ben daha çok hemcinslerimden iğreniyorum. En azından bunların kötü olanlarının bile aklı tam olarak tilkiliğe çalışmıyor. Kızların dedikoducu ve yüzeysel olanlarına tahammül bile edemiyorum ama ne yazıktır ki böyle tiplerle de aynı ortamda bulunmak zorundayım.
(bkz: sus kız Birgül orospusu)
gerçektende öyle. midem falan kalkıyor. öğğğğ falan oluyorum. azalarak bitin artık. ayyy kuscam galiba.
Bende nefret ediyorum şu erkeklerden kadınlar can ya keşke kadın olsaydım diye söyleyenlerin ibne olduğu gerçeği böyle mizah olmaz aq cocukları. Özür dilerim sözlük. :(
babasındanda anasını siktiği için iğrenen feminik kız söylemi. siklemeyin gider. belkide gitmez. en azından şansınızı denemiş olursunuz.