bugün

(bkz: ütopya)
Kadının seninle mutlu olmak istemediği bir durumda faydasız olacak şeylerdir.
http://www.facebook.com/v...=1241149862678&ref=mf *
eğer kadınım dediğin kadını mutlu etmeye çalışmak ise bütün gaye, ben değil biz deyin yeter. gör bak nasıl mutlu olur ve mutlu eder.*
erkekler ne kadar kabul etmese de çok kolaydır. yeter ki ters bir anına denk gelmeyin. onu mutlu etmek için yaptığınız şey çok saçma bile olsa eğer o an bunun için uğraştığınızı farkederse zaten mutlu olur.
ERKEN boşalma gafletinde bulunmuyor olmak.
mutlu edemeyenlerin yaptıklarının tam tersini yapınız.
incelik, nezaket yeter sanırım.
tek başına; erkeğin olamayacağı kesin.
(bkz: 25 cm)
para ve parayla alınabilen şeylerdir.
çivi çakmayı iyi bilmek.
(bkz: mastercard)
başka bir kadının başarısızlığı veya mutsuzluğu.
en başta sabır gereklidir.
bir kadın mutlu olmak istemiyorsa azınla kuş tutsan, kuş mundar olur
ama kadın mutlu olmak istiyorsa, samanlık seyran olur..
paradır bana göre, kadın adamın sikinin büyüklüğüne değil aldığı pırlantanın büyüklüğüne, ilişkinin seyrini belirleme sabrına değil, istinye parkın kapısında bekleme sabrını gösteren erkekle daha çok mutlu olur. onun dışındakileri pek tanımadım doğrusu.
bir buket çiçek ,güzel bir söz yeterlidir.
yaptıkları manyaklıklara göz yummak yeterli.
anlık mı sürekli mi? diye sormak istediğim şeylerdir.

valla canlarım bu yaşa geldim bir kadının bir erkekte sürekli bir mutluluk yakalayabildiğini görmedim.
tersi de geçerli tabi. bir erkeğin de bir kadında sürekli bir mutluluk yakaladığını görmedim göremedim.
göremeyeceğim.

sadece anlık mutlulukların değerini bilmek ve sevgiye daha fazla kucak açmak gerekiyor gibi. eh bu da sorumluluk tabi. olsun o kadar.
sabır. kadının tüm söylem ve eylemlerine sabredip dayanabilirsek o mutlu olur, bizi de mutlu eder.
mutfak işlerinden orta seviyede anlamak, sıcaklık, eleştirmemek, hem baba hem kanka hem eros olmak, yatakta 500 aslan gücünde olmak, büyük penis, geç boşalmak, para konuşmamak, yaratıcı olmak, şıpırttanak organizasyon yeteneği, pratik zeka, leb demeden leblebiyi anlamak, sıcak bir kucak, sıcak ayaklar, mis koku, karışmamak, nasihat etmemek, duymak istediklerini fısıldamak ara sıra da olsa, buna rağmen dürüst de olmak yani o sizin dürüst olmanızı istediğinde...falan filan zordur, zor.
Bir erkek tarafından sevilmenin ve her an için sevilebileceğinin içselleştirilmesidir...
ruhsuz bir piç olmak bunun için yeterli olabilir.
(bkz: çikolata) * *