bugün

dünyada verilecek olan en büyük şanslardan biridir ki öyle bir dünyanın olmadığı realitesini kabul etmek gerekir. tabi ki engelli bir insanın bedeninde yaşamak en güzelidir bir günlüğüne de olsa. onun baktığı gibi bakmak hayata ve anlatmaya çalışmak hissettiklerini etrafa. en güzel duygu ve hayatta en güzel geçen bir gün olsa gerek...
(bkz: yaşamak)
hep aynı bedende yaşayanların tatması gereken duygu.
mümkün olsa kesinlikle tecrübe etmek isteyeceğim olaydır.
sanırım shakiranın bedeninde yaşamak isterdim, o kadar güzel bir fiziğe, sese ve yüze sahip olmak nasıl bir duygu merak ediyorum. kendisini pek dinlemesem de, şarkıcı ve taş hatun kimliğine hayranım.
ben onu her gün yaşıyorum.
farklı bir insanın bedenine 1 günlüğüne sahip olmaktır. eğer * düşmanımsa kesinlikle o gün içinde tüm parasını harcayıp bitirirdim. varsa arabasıyla kaza yapardım. günün sonunda intihar etmeye kalkar ve bolca yara alıp yaşamaya devam ederdim. ertesi gün eğer karşılaşırsam vücudunun halini görmek isterdim.
eğer sevdiğim biriyse, laf söyleyen olursa döverdim.**
kısacası başkasının vücudunu, arkadaşlıklarını, aile içinde yaşadıklarını öğrenebileceğimiz bir gün.
not: bir de hamile birinin bedeninde olmak isterdim. acaba neler çekiyorlar?
notnot: erkeklerinde bir günlüğüne regl olmuş ya da hamile bir bayanın yerinde olmalarını isterdim.
bu başlık altında ne içiliyosa bende ondan istiyorum.
Erkeklerin regl zamanlarında denemesi gereklidir. Anlasınlar anlasınlar hatta en sancılı şekilde geçsinde delirsinler.

- Abi çok sancım var yaaa.
- ismet kanatlımı şekerım kullandıgın
- Erkek adam kanatlı ped kullanmaz!!!