bugün

Selam.
0554673...
entiride nefes verdiğinizi belirtin. siz almadan o verir.
- numaranı verirsen kukumu gösteririm.
+ tamam, yolladım.

görüldüğü gibi uzatmaya gerek yok, tek cümlelik iş.
erkeklerin genelde böyle takıntıları yoktur, numara isteyen kişinin başlarına bela olacağını bilseler bile numarayı verirler. kısacası numarasını isteyin verirler.
isteyin, versinler. zorlamanın anlamı yok.
direkt iste numarayı uzatmaya gerek yok. şimdiye kadar isteyen kızların çoğuna vermiştim zaten.
erkeklerin 6. hissi çok kuvvetlidir. bu yüzden karşınızdaki, siz daha tel demeden bütün iletişim bilgilerini (mail adresleri de dahil olmak üzere) size verecektir. dert etmeyin. *
Annem yabancılarla konuşma dedi veremem kusura bakma cevabı almayacağınız durum.
Tabi benim gibi sevdiklerine bağlıysa nah alırsınız.
Bir erkek numarasını veriyorsa çok sevmiş demektir. Kıymetini bilin, desem de inanmayın. "Te" diyin o verir zaten.
Yanına gidip telefon numarasını istemek ve güzel olmak.
Bu ikisini becerin olur zira erkekler naz yapmaz hatta dünden hazırdır böyle bir şeye.
yoktur.

kızlar, istemeyin bizden numaramızı. götümüz kalkıyor. hoşlaştığınızı belli edin biz gelelim isteyelim.

erkekler, abi karşındaki erkeğin eşcinsel olduğundan emin ol yoksa ağzını burnunu eline veriyorlar. kaç defa şahit olduk cümleten.
gece gizlice evine girip komidinin ustundeki...ebenin nikahi isticen tabiki yoo utaniyorsun istemeye numarayi alip ne yapcan arayip konusamazsin da...hep bunlar kultur catismasi...cesme basinda mektup bekleyen genler iki hollywood filmi izleyince boyle oluyor.
Sadece 'telefon numaran nedir?' bile yeterlidir. Zira şu ana kadar bu teklifte bulunan bir kız bile olmadığını varsayarsak direkt olarak kabul edilesi teklif oluyor. (bkz: anne niye kimse beni sevmiyo)
kız kişisinin sadece beş saniyesini alır.
mesaj at sevişelim.
Basit. Telefon numaran kaç? sorusu yeterli. Yazıp verecektir.
Hatta bunun "çağrı at emen kaydedeyim" diyeni vardır.
Elinde telefon çağrıyı bekler.
Sen çaldır ben ararım modelleri de yok değil.
Once derin bir nefes alin.
Tamamdir bitti iste eger size tel numaranizi sormamissa peceteye yazip onunuze birakmistir bile.
--spoiler--
bana bu akşam pompala, ama telefon numaranı ver de adresi mesajlayım sana.

--spoiler--

bunu söyleyerek alamayacağınız erkek numarası yok.
bu dahil 36 entryi hak etmeyen başlık.

bir erkeğin telefon numarasını alma yolları başlığı altında dahi numara alabilirsiniz. zorluk derecesi eksilerdedir.

edit: bi eksik saymışım...
kızın telefonunu alma yollarıyla aynıdır.
kız vermeye istekliyse verir, kız almaya niyetliyse alır.
önemli olan doğru zamanda doğru hamleyi yapmaktır.
bir arkadaŞINDAN ALMAKTIR. %100 çalışıyor.
Telefon numaranı verir misin sorusunu sormaktır.
Ver deyince verirler zaten öyle alma yollarina filan gerek yok.
Sanılanda daha zordur. Muhtemel düzenli bir ilişkisi vardır.

Ne sandınız kızlar. Yedekleme sistemini bulan siz değilsiniz.
Hic zor olmayandir. Yollari degil yolu. Numarayi iste yeterli. Hatta telefona baksan bile anlar.