bugün

dalgası bile geçilmesi bende iticilik yaratan, maalesef kuzenimde bulunan hastalıktır. senelerdir mücadele vermesine rağmen hala etkisi altındadır. kötüdür.
ekşi'de bipolar bozukluğu olan kişiler tarafından daha fazla bahsedilmesinin yasaklanması gereken rahatsızlık.

(bkz: sıktınız artık yeter lan)
(bkz: bokunu çıkardınız)
homeland'daki Carrie'de vardı bu hastalık yanılmıyorsam. nereden ne geldi aklıma. neyse, öyle işte...
Lityum tedavide kullanılır.
Günümüz kızlarında bayağı yaygın hastalık.
Özellikle ilişkiye başlarken söyler bunu. Ki bu zaten ayrılmak için en önemli ve yaratıcı bahanesi oluyor.
Bazıları ile burada konuştum.
Kendisine bipolar Bozukluk var diyor.
Tamam ruh halin değişiyor arada herkesin de değişir de ama sen bildiğin orospu çocuğusun.
işlerine gelince mutlu taklidi yapan işlerine gelmeyince de insanların sığındıği hastalık.
Bu hastalığa sahip biri mani döneminde tüm servetini başkasının üzerine geçirebilir. Arabasını satıp kitap çıkarabilir. Kendini peygamber bile ilan edebilir. Ya da önüne gelene yüksek meblağlarda borç verebilir. Depresif dönem mi? Ne siz sorun ne ben söyleyeyim. Yani öyle basit dengesizlikler değildir. Olan biten.
Bipolarsa denge bilekliği taksın işte.

Hani bu hastalar dengesiz oluyo yaaaa.

Bir Hastalık.
tedavi edilmediği halinde kişi etrafındakilere çok büyük sıkıntılar yaratabilir.
latince olar bi yan yana yada yakın ikili veya çift anlamında kullanılan bir ön ek olup polar ise yön kutup kavramlarını ifade eder. bu durumda çift taraflı bozukluk manasına gelen gereksiz söz öbeğidir.
geri zekalıların ismini beğenerek edindikleri hastalık.

gerçekten yettiniz yahu. yaşadığınız sikimsonik aşklar sonucu duygu değişimlerinizin ismini bipolar koymayın. gerçekten bipolar olursanız en kibar söylemle si-ker-ler.
her gece sol frame de düzenli olarak görülen başlık ve yeni mode hastalık. millet buna özeniyor amk bir zamanlar da vc17 virüsü arayan mallar vardı. mal mısınız amk.
canı çeken herkesin belli dönemlerde internetteki araştırmaları ve denge kayıpları yaşamaları sebebi ile edindikleri hastalık.
sözlükte herkesin sahip oldugu hastalık.

siktiringidin doktora lan acınızı baska yerde yasayın.

ne cok ilgi budalası var.
sözde herkesin sahip olduğu hastalık.
hayatımda 1 tane bipolar olan ünsan gördüm 4 yılfır iyileşemedi işi ailesi çocuklarını kaybetti. bitkisel hayattaymışçasına yaşıyor.
küçümsenecek bir hastalık değil, bilip bilmeden kendine tanı konulacak bir hastalık hiç değil.
çocuklar siz bipolar değilsiniz, sadece kendi kendinizi bunalıma sokuyorsunuz.

ve bir hastalığa sahip olmak şekil bi durum değil havalı olmuyosunuz.
sağlıktan güzel şey mi var ulan şu dünyada!
tabi zannedersem hep neşeli tarafını haraketi ve enerjiyi görüyorlar bazı insanlar. a ne güzel falan. olum sevilmiyoruz. enerjiksin sen yorulmuyorsun insanlar yoruluyor hızlı konuşuyorsun dinlemiyorlar gece koşmaya çıkıyorsun milletin aklına değişik şeyler. bir yerde yalnız otursan haraketlerin bitmiyor millet cins cins bakıyor. sen bipolarım diyorsun ama karşı masadaki amca deli herhalde diyor. herkes ex mex almış zannediyor. depresif döneme girmemek için yırtınırsın girdinmi de zaten çevren falan kalmaz kimsede takmaz senin dramını. kendin bile.

iphona özenirsin anlarım ya da rock yıldızlarına johnny sins'e falan kabul. buna özenme be valla. çok özeniyorsan da al o hapları git hastanede yat beynine versinler elektriği zombi gibi gez o hastane yemeklerini açlıktan ölsen bile yeme arkandan dedikodunu yapmayan kalmasın o seviyeye gecene kadar başına gelenleri söylemeye gerek bile yok sonra bir daha konuşalım.

bir ara şizofreni modaydı hayal görüyorum diye gezen tipler aha şimdi de bu. 'çok zeki oluyorlarmış canım' gel anlatayım hayatımı sana tam bir geri zekalılık abidesi, hikayesi amk.

şizoafektif bozukluk var o daha gizemli ne şizofren ne bipolar arada bir şey onu dene birazda fazlada bilinmiyor ilklerin adamı olursun. ya işte ne öyleyim ne böyleyim heheh numaram şu canım yazar mısın?
Hakkinda yalan yanlis fikir sahibi olunan psikoloojik rahatsizlik. Ergen hastaligi degil zira hicbir ergen bippolarim demez ankisiyete var bende der. Bipolar bi insanin krizine sahit oldugumdan kucumsenecek basit ergen hastaligi gozuyle bakamiyorum.etrafinizda nasil ergenler var anlamadim dogrusu.
çoğunun tanının siklotimiden ibaret olduğu hastalık.
Yasayana cok zor donemler yasatan, ayni zaman da yanindaki insanlari zor duruma sokan. Yeri geldiginde tehlikeli seviyelere ulasan sinsi bir hastalik. Mani / hipermani ve depresyon üÇlusunden olusan karisimin cok duyulmus tanimidir.
psikolojik bir hastalık. ergeni falan bilmem de tanıdığım kadınların büyük kısmı bu hastalığa sahipti. elit hastalığı galiba. bizim de anca gözümüzde it dirseği çıksın amk.
Araştırmalara göre manik depresif- bipolar hastalığın mevsimlerlede ilgili olduğu biliniyor, mesela kuzeyde yaşayıpta günlerce güneş görmeyen kişilerde daha çok gözlenmiş bu hastalık, sonuçta her canlının bir bioritmi var. Ayrıca bazı kişiler bazı mevsimlerde bu hastalığın etkisinde kalıyorlar mesela bazı insanlar sonbahar-kışı sevmediğinde daha mutsuz geçiriyor yada benim gibi sonbahar-kışı sevipte yaz günlerinden hoşlanmayanlar yazları daha depresif oluyor.
(bkz: manik atak)
(bkz: panik atak)
dün akşam " vay kankam benim, yarın takılalım yine süpersin adamım" diyen fakat ertesi günün sabahı yüzünüze bakıp selam bile vermeyen, somurtan arkadaşınızın sahip olduğu kişilik bozukluğudur.
ömür boyu ilaç tedavisine bağımlı kalmak zorunda olduğunuz, aksi halde hem kendi hayatınızı hemde sosyal çevrenizi yerle yeksan edip hasta kişiyi ''ölse de kurtulsak'' durumuna sokacak olan evlerden ırak bir hastalıktır.
sınırda kişilik bozukluğu ile sık karşılaşılan hastalık :/

pek çoğu matah bişey mi gibi ben bipolarım diye gevelediği ama yaşayan için son derece zor bir hastalık ... en ufak bir duygu yoğunluğu cinayet intihar gbi şeylerle sonuçlanabiliyor.
bipolar hastalık dışında çok güzelde bir şarkının ismidir. Sanatçısının ismi Minero'dur.
güncel Önemli Başlıklar