bugün

Güvenilmez olurlar. araya ufak bir soğukluk girince işler çığırından çıkar. Hareketlerindeki tutarsızlık ileriyi görmene engel olur. tam olacağına inanmışken lanet okutur, tam intihar edecekken aşka inandırır. Gelecekte bir akşam işten yorgun argın dönmüşken karını iki zenciyle gurup seks yaparken yakalama ihtimalin her zaman vardır.
memelerinin ebatları farklıdır. sağ taraftaki daha büyük.
Evet hastalık insanın elinde olan bir durum değil. Bipolar beyindeki kimyasallarla ilgili ciddi bir akıl hastalığıdır . Hastanın ömür boyu ilaç kullanması gerekir. Söz konusu sevgili olunca insan bunu birlikte aşabiliriz diye düşünüyor ama malesef durum bu kadar basit değil. Çünkü hayatınızı mahveden birine yardım etmek, onun yanında durmak çok zordur. Durum basit bir duygusal dalgalanma değil. Bu hastalık kişinin direk davranışlarını etkiliyor. Dindar, efendi, ayakları yere basan bir insan birkaç ay sonra içki içip sarhoş olan, çapraşık ilişkiler yaşayan birine dönüşüyor. Sadakatinden emin olduğunuz insan sizi aldatıp dünyaları dar edebiliyor. Bir gün sizi ilgisiyle göklere çıkaran insan öteki gün ilgisizliği ile süründürebiliyor. Eğer böyle bir insanla birlikteyseniz canınızı yakan en ağır cümlelere maruz kalabilirsiniz. Hiçbir zaman düzenli bir ilişkiniz olmaz. Sürekli gidip gelir. Bütün kayıtsızlığı ile sizden ayrılmak istediğini söyleyip iki üç ay sonra salya sümük ağlayarak affetmenizi isteyebilir. Aşıksanız bu ilişkiyi ancak karşı taraf bitirirse bitirebilirsiniz. Öyle kısır bir döngüye girersiniz ki ruhunuz daralır. Ne onunla olabilirsiniz ne de onsuz. Sonuç olarak bu kişiyle sağlıklı, mutlu bir ilişki sürdürülemez kanaatimce. Ama tercih meselesi, onunla mutsuzluğu da varım diyorsanız sizin bileceğiniz iş.. Fakat bana göre yokluğuna katlanmak varlığına katlanmaktan yeğdir.
Bide sağlıklı bi ruha sahip olduğunu düşünen insandır bu kesinlikle.
O mukemmeldir,
O allahtir,
O peygamberdir,
O karakterin vücut bulmuş halidir.
Ya bi git.
Kendini çok iyi saklar ta ki hayatınızın içine etme noktasına gelene kadar. Sizi aşık eder ve gider.
Çalkantılı ilişkiler gece kuşağı.ne bipolarmis ya.

Depakini ekmeksiz goturcen o kadar.
bu sene biopolar bozukluk sahibi sevgili senesi ilan edilmiş heralde dedirtendir. mevcut psikolojik tanı kavramı son zamanlarda çok sık işitilir, zaman zaman görünür oldu.
harbipolar bozukluk, barbyipolar bozukluk, aman aşkından ölüdüm be polar bozukluk gibi türleri var bunun birde.
yeni hastalığınız hayırlı olsun türkiye.
Öncelikle berbat bi hastalık eski kiz arkadasim bipolardi ama sorarsan hasta degil etrafindaki herkes kotu biz kotuyuz kendisi mukemmel ..bir sey diyorsa kesin dogrudur kabul etmen gerek baska cikar yol yok! Kabul etmezsen de yalanlara hazir ol .omrumden omur gitti desem yalan olmaz sanirim yapma dedim yapti gitme dedim gitti olmaz dedim olur dedi kesinlikle kendi kafasini yasar kimseyi dinlemez anneymis babaymis hikaye bildigini okur kimsenin hastaligina bi lafim yok tabi ama bazilari da hastaligin arkasina siginip istedigini yapiyor yalan soylemenin insanlari somurmenin hastalikla bi alakasi var midir bilemem gercekten zor insanlardir
Not:Kesinlikle sevgili olmayin acirsin yardim etmek istersin gider baskasini bulur