bugün

iki ihtimal var;

ya siyaseten çöküp bitmiş olacak ve partisi ap, anap, dyplerle aynı kaderi paylaşacak.

ya da zaten kanserden çoktan ölmüş olacak.

ne olursa olsun ben ilkini tercih ederim. yaptıklarının hesabını verip yüce divanda yargılanmalı. pkk'yla yaptığı görüşmeler bir bir ortaya çıkarılmalı. yargılanmadan ölmek yok.
(bkz: hacı hıkk dedi gitti be)
normaldir.
(bkz: ay hadi inşallah)
olacaktır. 2015 seçimlerinde cumhurbaşkanı olacaktır ve iki dönem cumhurbaşkanlığı yapacaktır.
tayyibe peygamber gözüyle bakanların reddettiği veya duymamazlıktan geldiği gerçek.
gittiğinden sonra yerine gelebilecek en iyisi gelse bile halen tayyibi arayacak olan kesimin inkar ettiği gerçek.
yol yapmış da,avm yapmış da, tren yapmış da.. bitmez tükenmez serzeniş sebebi.
(bkz: ) ölmüşlerinin canına gitsin
gerçek değildir. tayyip kolay kolay gitmez de düşmez de hükümetten.

''Off iphone 5s ile galaxy s5'in arasında kaldım. android'i mi yoksa ios'u mu seçeyim?'' mantığında bu ülkenin insanı.

terörist otobüsle girdi bu ülkeye kutlamalarla, üstelik milliyetçilik damarı deli olan bir ülkede....
(bkz: akp iktidarı 1000 yıl sürecek)
olacaktır.Türkiye bu anlayışla devam ederse kesin olacak hatta.Bak söylemişti dersiniz.
geçti 3 sene kaldı 7 sene . belli olmaz.
Bu adam ya ölünce yada siyaseti bırakınca boşalır o koltuk.

Ya adam meydana çıkıp "ben evlatlarıma helal lokma yedirmem" dedi. insanlık hali dili dönmemiştir falan gayet doğal. işin ilginc yanı orada bulunan binlerce belkide onbinlerce kişinin bu sözü alkışlaması.

Yani bu adam ne nerse nesin kabul edecek yaklaşık %35lik bi kitleye sahip. Yani afedersiniz ama siksen gitmez o adam dediğim seçenekler dışında.
Gayet normaldir. Her iktidarın bir ömrü vardır, kimse kazık çakmıyor bu dünyaya.
laikçilerin en büyük hayalidir. ama bilmezlerki sadece batıl gider .
tayyeap gider ama merkez sag hep soldan guclu kalir genjler sapmayin fazla.
olur bence chp ve mhp bu yönetimle gittiği sürece olması büyük ihtimaldir.
güncel Önemli Başlıklar