bugün

Futbol dışında her şeyin konuşulduğu program. Ama ne yalan söyleyeyim, gülerek de izliyorum...
Türk futboluna çok büyük zarar veren bir program.

Kendileri saçmalarken saf halkı da güldürüyorum ayağına komplo teorisyeni yaptılar.

Yok kaleci elini uzatmamış, yok bilmem ne…
Hele o rok yok mu? Onu sevenin de amk.
Bir futbol programı. Son programda seviyesiz rok yoktu, programın kalitesi birdenbire bayaa yükseldi. O adamı akp'ye yakın görünmek zorunda olduklarından programda tutuyolar. Halbuki ekran kirliliği o herif.
Bazı programları çok eğlenceli oluyor bazıları çok sıradan.
Hâlâ izleyen var mı bunu?
görsel

Dünkü programda konuşulan konuya bak hahah. Manyak lan bunlar.

Vazgeçilmez programdır.
Ahmet Çakar'ın Burak Elmas'i ısrarla göndermeye çalıştığı, yönetimi doğradığı program. Bir Fenerbahçeli olarak Rasim'le aynı fikirdeyim. Ahmet Çakar'ı birileri kullanıyor. Rok farkında ve ikidir bunu söylüyor Çakar'a. Yakışmıyor Ahmet Çakar'a.
futbol dışında her şeyin konuşulduğu sözde spor programı.
ya rasimm
Saçma sapan muhabbetler yapan o 4-5 adamdan biri büyük bir futbol kulübünde yöneticilik, bir diğeri ise ligde uzun yıllar maç yönetmiş. Sonra da neden ülke futbolu yerlerde. Acaba neden?
Abdülkerim abi covidi atlatmış kefeni yırtmış çok şükür.
Baya zayıflamiş ama. Geçmiş olsun.
bir yandan sözlükte takılırken diğer yandan canlı olarak şu anda izlediğim program.
bir de acılı bir türk kahvesi yapayım kendime. malum.. bana kahve yapacak kimse yok etrafımda iş başa düştü.
oldukça zevkli oluyor böyle.

edit : reklam arası veriyorlar ya off.
görsel
efsane 4 lü dağıldı bee...
tv deki en samimi futbol muhabbeti ortamıdır.
görsel

Saykolukta çığır açmış program.
Ancak gerizekalı insanların izleyeceği bir program...
sinan engin'in türkiye'nin yarısıyla kardeş olduğunu anladığımız program.

ahmet çakar: altay'ın başkanı var neydi adı ya özgür müydü?
sinan engin: evet hocam çok efendi çocuk benim kardeşimdir.

rasim: ya eskişehirspor'un antrönörü de böyle söylemişti.
sinan engin: pırlanta gibi çocuk o benim kardeşim.

abdülkerim durmaz: trabzon yöneticisi hakaret etti şöyle dedi, böyle dedi.
sinan engin: aaa yapma hocam, o çok güzel bir insan benim kardeşim.

onur yıldız: irfan can kahveci galatasaray'a gelir mi?
sinan engin: valla gelirse süper olur. irfan çok iyi çocuk benim kardeşim.
bunları en son izlediğimde sneijder falan vardı galatasaray'da.
an itibari ile tabiri caizse rok'un ırzına geçtiği program.

olm bi dinle lan. her bir şeye laf yetiştiriyor.
4 kişi var ama sanki içerde 50 kişinin sesi geliyor amk..
Herkes konuşuyor kimse dinlemiyor değişik bunlar. Evet.
yoluna ertem şener olmadan devam eden program. ertem yakında yandaş kanalların birinden çıkar ortaya merak etmeyin.
Ezel dizisinden sekiz'in müziğini de çaldılar yayında. Tebessüm ettirmedi değil.

Yalaka ertem'siz de ne yalan söyleyeyim eski tadı yok.
kadrosu cımbızla seçilmiş bir entertainment tv programı.
ahmet çakar, ertem şener, abdülkerim durmaz, sinan engin ve tekrardan dahil olan rasim ozan kütahyalı birbirlerini tamamlayan muhteşem bir ekip. yanlış anlaşılmasın, bu değerlendirme tamamiyle programın entertainment faktörü ile bağlantılıdır. kendim futbol severiyim ama futbol programların pek takip etmem. beyaz futbolu ama başından beri takip ederim. beyaz futbol bir spor programından ötürü men's entertainment dalında yer alan bir yapımdır.

rasim'in 2-3 yıl uzak kaldığı dönemde de gördük ki, bu program sadece bu 5li ile yürür.

ahmet çakar bu ekibin mizahşörüdür. yani tam bir 10 numara. kendisi aslında bir tıpçı ve eski hakemdir. ama karşımıza adeta bir edebiyat mühendisi olarak çıkmakta, ve kullandığı tüm ifadelerin arkasında en az 3 boyut daha derin anlamlar yatmakta.

abdülkerim durmaz yorumcu ekibin fenerbahçe temsilcisi olarak özellikle fenerbahçe'nin kötü geçen dönemlerinde ve maçlarından sonra "üzüntülü fenerbahçe'li" rolünü muhteşem üstlenen bir yetenek. bir dönem fenerbahce'de futbolculuk yapmis kisidir. özellikle rasim ozan ve ahmet çakar arasında dönen futbol dışı ve içi muhabbetlerde ve geyikleri "sidekick" olarak destekleyen ve besleyen elemandır. bu programın 11 numaralı kanat oyuncusudur.

sinan engin beşiktaş temsilcisi olarak bu programın sevimli ve "saf" yüzüdür. bel altına yönelik muhabbetlerde demeçleriyle ortamı yumuşatan kişidir. esprilerde arka planda yer alan önemli kişidir. göz önünde üstlendiği bir diğer görev ise yapılan esprilerin bokundan çıkmasını engellemek. sinan enginin bu programa kattığı verimi dışardan başka "yorumcu" veremez. kadronun ön liberösudur. 6 numara.

rasim ozan kütahyalı kadronun galatasaray temsilcisi ve bire bir dobra ağızıyla ekibin 9 numaralı forvetidir. aslen siyasi programlarda yer alan bu şahıs ahmet çakar tarafından keşfedilip beyaz futbol programına dahil edilmiştir ve kendisinin öğrencisidir. tüm muhabbetlerde ön sırada aktif yer alarak diğer dörtlünün açmış olduğu mizah ortalarını, evet, zekasıyla karşılar. ayrıca "oğğğ" , "uuuuu", "ayyy" gibi yabani anırmalarıyla vurgulanan demeçlerin altını çizer, dramatize eder.

gelelim ertem şenere. geçmişte türk futbol dünyasında saygın bir spiker idi. kendisi beşiktaş taraftarıdır ama program möderatörlüğün gerektirdiği "tarafsızlıktan" dolayı bunu gösteremez. şaka lan şaka, adam bildiğin beşiktaş tribün lideri. tüm konuları, esprileri, geyikleri, muhabbetleri, kavgalari, bağırışmaları yönlendiren ve şekillendiren kişidir. saha içinde yer almaz, ama çizgi kenarından sürekli müdahele içindedir. beyaz futbol'un en büyük trolüdür.

Edit:
Ulan yüz yılın cenabetliği olsa gerek. Bu entryi girdikten 2 gün sonra ertem şener’in programdan ayrıldığı açıklandı.
eski bölümlerini izliyorum, türkiye'deki çoğu komedi filminden daha komik. bu programı iğrenç bulan da izlemesin amk.