ben bu yazıyı sana yazdım

entry 33386 galeri 233 video 216 ses iyilertrends
  1. 33386.
    Ohh yeahh!
    #36106182 :)
  2. 33385.
    https://m.youtube.com/watch?v=3vNtVJ7dGxg +
    #36106152 :)
  3. 33384.
    Ortalama 60-70 yıllık bir ömrüm var ama sen beni 1 gününde bile sevmeyeceksin.
    #36105682 :)
  4. 33383.
    Suratının hatları o kadar değişik ki.. ilk defa bu kadar anlamlı bir yüz gördüm. Hem kızgın gibi net hem de hiç kizmamışçasına sakin. Hem masumluğun ırzına geçmiş gibi sinsi hemde hiç beyazlığını kaybetmemiş kadar masum. inceledim fotoğrafını,mimiklerini. O kadar olgun yüz hatların varki sanki her şey yerli yerine oturmuş gibi ama bir yandan da okadar bebeksi ki sanki daha hiç büyümemiş gibi. Hayatı hiç öğrenmemiş bir çocuk kadar temiz ve hayatın içine batan bir serseri kadar kirli bakışlar. ironi kavramının can bulmuş hali gibisin ve yanlış anlamanı istemem fakat aklıma geldikçe inceliyorum suratını. insanlara bakarsın sert bir duruşu vardır yada bebeksi bir yüzü ama sen, sanki bütün duyguların varoluş ve yok oluşu gibisin.
    #36104289 :)
  5. 33381.
    attır bakalım bi malbuş...
    #36091471 :)
  6. 33380.
    yeter tikimle oynama amk sikecem belanı

O kendini biliyor demi furkan.
    #36091469 :)
  7. 33379.
    siktir git.

evet sana soyluyorum dursun bakkal.
    #36091406 :)
  8. 33379.
    sensiz olmuyor diyecek kimsem yok ki senin haricinde sevmek istiyorum olmuyor ama seviyorum işte umutsuz olmak ne kadar zorsa senin için benim içinde öyle sevmek ya da sevilmek neden bu kadar zor.
    #36087454 :)
  9. 33378.
    içimin acısını sana anlatmak
    Beni sana dökmek
    Ne mucizevi
    Kimsenin haberi yok
    Sessiz hazmettim gidişini
    Kimsesizce sevdiğim gibi
    Eğer bir gün olur da
    içimin acısını hissedersen başka bir kalpte
    Anlarsın
    Aklına ben gelirim.
    #36087402 :)
  10. 33377.
    seni sevmeye cesaretim yok.
    #36087007 :)
  11. 33376.
    http://galeri.uludagsozluk.com/r/1188945/+
    #36086891 :)
  12. 33375.
    Yanılıyorsun.
    #36086778 :)
  13. 33374.
    "Seni yazmak istiyorum, garip" demiştim sana..
    Garip gerçekten.. Kendime verdiğim sözleri yutmam garip, sana yeniliyor olmam garip. Aklımda sana karşı binlerce, binlerce soru olması, garip. Senin bu yaptıkların garip. Söylediklerin, sözlerin..
    Sana dokunamamam garip, yaklaşamamam, duyamamam sesini..
    Seni bunca az tanırken, içimin böyle yanması garip. Tanımak istemem seni.. eksik ve yaralı yanlarımızın benzemesi garip. Geçmişimiz garip.
    Birbirimizi en iyi anlayabilecek iki insanken, birimizin böyle susması, birimizin bu kadar çabalaması da garip.
    Korkmayıp, mutlu olabilsek.. hep birbirimizin olabilsek.. anlatamamam garip!
    içimdeki sesleri susturamamam, garip.
    Yalnız mı öleceğiz?! garip!!
    Sana kısacık o zamanda alışmam, garip!
    Ama kim nereden bilsin ki bunca gariplik arasında; ne de güzelsin sen şimdi 32 yaşında..

// 04:19
    #36082053 :)
  14. 33373.
    artık gelmeni istemiyorum, gerçekten. çok geç kaldın sen bana, çok geç kaldık biz. biz birbirimize yetişemedik, sana ulaşmaya çalışırken tükendim ben. sen yine bilmedin, haberin olmadı. zaten senelerdir hiçbir şeyden haberin olmadı ki, benimki de laf işte. hayatımdan çıkıp gittiğinde sadece kendini götürmedin biliyor musun? en önemlisi gülüşlerimi aldın. her gülümsememin yarım kalmasının sebebi oldun sen, her içten gülümsememden sonra hissettiğim pişmanlık duygusu oldun. işte bu kadar saçmaydı seni sevmem... sen yanındakiyle kahkahalar atarken ben bir gülümsemeyi çok gördüm kendime. bana kendimi bu kadar değersiz hissettirdiğin için utanmalısın.
    gelsen kabul etmem diyorum ya hani? saçmalıyorum, bir gülüşüne bakardı her şeyi unutmam. ne kadar yüzsüzüm, biliyorum. bunları konuşmanın çok da bir anlamı yok. sen nasılsa gelmeyeceksin. ben elbet unuturum seni bir gün. yüzünü unuturum, sesini, gülüşünü... ama bana hissettirdiklerini asla unutmayacağım. asla. çünkü sen benim ilk aşkımsın, ilk gülümsememsin, hayata ilk adımımsın her ne kadar sen benden sonra yüzlerce adım atsan da... seni seviyorum.
    #36081941 :)
  15. 33372.
    Bak evet biliyorum hiçbir zaman beni sevmeyeceksin. Ama artık mesafeler o kadar uzak ki gelmek istesem de gelemem. Sadece tatillerde geliyorsun ama ondan da muzdaripim ben senin için bir yaz tatilimi seni tanımak için geçirdim ve şuan ailenden daha iyi tanıyorum seni ama tanımak yetmez sevmek aşık olmakda gerekiyormuş evet oldum. Hemde ben aşkın öbür yüzünü tatdım arkadaş. Öyle mutlu olmuyorum çünkü sen yoksun. Sesini önceden duyuyordum ya şimdi duyamıyorum. Ve bu bana daha çok aci veriyor. Yüzünü zaten göremiyorum sadece fotoğrafta. Kokunu içine çekemiyorum. Neden peki ey sevgili... ama sana şunu söyliyim bir gün karşılaşıcaz bir yerde ve ben sana hayaldin gerçek oldun diyeceğim. Bende bu yazıyo sana yazdım belki yolun bu sözlüğe düşerse okursun bunları....
    #36081877 :)
  16. 33371.
    kırdın beni god damn it, kırdın!!!
    #36081668 :)
  17. 33370.
    http://galeri.uludagsozluk.com/r/1367369/+
    ya oyle cok duygusal takilan bir insan degilim ama su yazi benim icin yuzde yuz dogru.
    En saglikli iliskilerin temeli bu. Muhtac birakmadan sevip sevilmek. ic ice gecen degil de ayri ayri duran halkalar olabilmek.

Selam gelecekteki sen, bu yaziyi yazmislar, ben de sana ithaf ediyorum.
    #36081627 :)
  18. 33369.
    Sorun ne biliyor musun ben bu yazıyı sana yazdım diye açılan başlığın altına yazıyorum yine sana değil..

özledim yazamıyorum mesela. gülüşünü mesela. güldürüşünü mesela. yine yazamıyorum. ellerim kırk kere gidiyor yazmak için kırk kere de geri dönüyor.

bazen ne olurdu sanki daha farklı olsaydı dersin ama sadece dersin. desen de bir boka yaramayacağını bile bile..
    canımı atıyor her yazamayışım hemde bir öncekinden daha çok..

çook..
    #36081591 :)
  19. 33368.
    Şu an otobüsteyim ve bugün yine sana benzettiğim 726267282. kişiyi gördüm. Doğrusunu söylemek gerekirse kimseyle fiziksel açıdan gerekse psikolojik olarak benzemiyorsun. Ama benim beynim sana endeksli. Ben kime baksam seni görüyorum.
    #36078456 :)
  20. 33367.
    zamanla alışırsın diyenlere içimden zaman hiçbir şeyi değiştirmeyecek, o hep kalbimin en güzel köşesinde kalacak diyordum, sanıyordum. zamanla gerçekten geçiyormuş. ilişki boyunca ve özellikle bitiş evresinde beni o kadar çok suçlamışsın ki, meğer ben seninleyken hiç kendim olamamışım. senin istediğin karaktere bürünmeye çalışmışım. hiç hata olmayacakmış gibi en ufak pürüzü dev gibi büyütüp bunlar küçük şeyler bile olsa beni çok yıpratıyor diye diye sen, hiç hata yapmamaya çalışmışım çalıştıkça da elime yüzüme bulaştırmışım. beni bencillikle suçladıkça asıl bencilliği sen yapmışsın. neyse. ne yaparsan yap. bende bulamadığın mutluluğu kimde bulursan bul.
    #36074701 :)
  21. 33366.
    Anlamayacak ne var bunda zor günler geçirdim
    Karanlıkta kalmış çocuklar gibiyim
    En çok neye yanıyorum biliyor musun?
    Bi resmimiz bile olmadı anlıyor musun?
    #36074586 :)
  22. 33365.
    Ben bu yazıyı sana yazdım.
    Sen de ona yazmışsın. inşallah o da bana yazar. Sonra ikimiz birbirimize yazarız. Sen de göt gibi kalırsın.*
    #36071164 :)
  23. 33364.
    Hayatın akışına kapılıyorum, seslere, kahkahalara, bazen kaygılara, korkulara boğuluyorum. sonra bir şey oluyor, bir zaman geliyor, kırılma noktası yaşıyorum belki, kendimce. ve kabuğuma çekiliyorum.. yalnızlığım en çok seni özlüyor. içim çıkıyor bedenimden, imkan olsa ruhum akacak ruhuna.. öyle, o kadar çok hissediyorum. sonra uyanıyorum, gerçeklere uyanış..

bir fotoğrafın var, üniversite yıllarında çekmişler. o kadar doğal ki o hal. sen gülmekten ölüyorsun çok belli -ki koltuktan düşmek üzeresin. yüzünde, nolur susun artık ifadesi ama bir yandan da katıla katıla devam ediyor gülmeye -seni öyle güldürene şükürler olsun diyor içimden bir ses- neyse işte o fotoğrafı her gördüğümde, orda olmak istiyorum ama casper gibi. sen görme beni, gülüşünü izleyim sadece..

hani küçükken yediğin bir ekmek parçasını yarım bırakırsın da annen seslenir ya aklın orda kalır, kalanı da bitir diye.. sen boğazımda bir düğümsün benim. biz yarım kaldık. en kötüsü bu.
    #36070929 :)
  24. 33363.
    Sen tam bir oçsun. Teşekkürler.
    #36070922 :)
  25. 33362.
    Canımıniçi
    Bugün erken kalktım. O kadar uykum vardı ki tam yatacaktım bu şarkı kulağıma geldi birden. Aklıma yine sen geldin. Bütün uykum dağıldı. Yüreğimde bir yer yine cız etti. Kabuk bağlayan yaram seni bu sene içinde gördüğüm Zaman açılmıştı zaten şimdi iyice koptu gitti. Yine de seni bana hatırlatan yara bile güzel. Seni unutmamamı sağlıyor. iyiki geçtin hayatımdan güzel insan. iyi ki varsın. Birkez daha teşekkür ederim. Uykum kaçtı ama ben kendimi zorlayıp uyuyacağım. Seni düşünüp uyursam belki rüyama gelirsin belki orda o güzel yüzüne istediğim kadar bakabilirim. Seni çok özlüyorum. iyi uykular.

https://m.youtube.com/watch?v=fibL0cvTiQM +
    #36070902 :)