bugün

Aglamiyorum gozume olu kedi kacti.

Kalpsizliktir bu.
ii bok yedin kardeşim götünde patlasın o kedi.
içine ışid kaçmış mal beyanı.
kedi canını senin.
Başın göğe erdi mi diye sorulması gerekir bu zavallıya.
götünü siktiğimin, ağzına helikopter pozisyonuyla boşaldığımın, 69 pozisyonunda götünü siktiğimin, ağzına pis kokulu sıçtığımın, kediyi parçalamayı düşünen beynine zevk sıvısı akıttığımın ibnesinin dünyasını sikeyim orospu çocuğu anan seni doğurmamış sıçmış geri dönüşümsüz zararlı gavat anan bilse sıçmazdı baban bilse 31 çekerdi o gece

gibi küfürler etmek isterdim ama formata aykırı direkt cevap vermek.
orospu sıçmığı beyanıdır. Şimdi bu entry küfürlü diye kızanların da bütün kütüğüne tecavüz edip öldürsünler.

Şu lanet ülkede gelmiş geçmiş bütün partiler bütün iktidarlar her şeyi yaptı da hayvan öldüren orospu evlatlarına ölüm cezasını getiremedi. Lanet olsun her şeye.
orospu çocuğu. ananızı sikeyim pislikler. şerefsizler, siktirin gidin lan gözüm görmesin sizi, seni de o gavat arkadaşlarını da sikeyim.
normalde böyle psikopatları dışlamak yerine tedaviye yönlendirip topluma kazandırma taraftarı olsam da herifin içinde en ufak bir pişmanlık belirtisi bile yok. ileride sırf zevk almak için masum bir çocuğa zarar vermeyeceğinin garantisi yok yani. zaten bu kadar bedduadan sonra, tıpkı o kedi gibi kendini koruyamaz durumda olan çoluğunun çocuğunun başına benzer bir şey gelmez umarım. gelirse de, kızacağı tek kişi kendisi.

gerçek olmadığını umduğum bir itiraf.
bizde 8 yaşındaydık ama hayvanların canına kasdetmedik bende kucaklıyıp evde süt veriyodum o hayvanın canıda senin canın kadar önemli ne az ne fazla aynı sanada bağlayıp patlatırlar inşallah.
Iyi bok yedin.
8 yaşında ailen sana ne yaşattıysa böyle bi bok yemişsin.
Demek ki neymiş 8 yaşındaysanız hayat çok da güzel değilmiş.
Linç edilen yazar beyanı.
(bkz: sürü psikolojisi)
(bkz: koyun olmak)
Adam sekiz yaşındayken diyor.ne yaptığından pek haberin olmayan arkadaşın ya da bi kaç büyüklerden ne görürsen onu yaptığın bi çağ.bu arkadaşta gaza gelmiş yapmış. Yok ben kedi beslerdim o yaşta diyen var.belki bu da beslemiştir. Kaç yıl olmuş hala aklında adamın.yani sonuç olarak o yaşlarda hata yapmak normal. 13 14 yaşında olup yapsa o zaman linç edilebilirdi.
sende öyle ölürsün umarım. ulan insan olanın içinde böyle bir şey travma olarak kalır böyle sosyopatlar da insan olmadığı için marifet gibi anlatır. seri katiller de insanları öldürmeye başlamadan önce kedi gibi küçük ve savunmasız hayvanları işkence ederek öldürür, öldürme isteklerini bu şekilde tatmin ederler. Ardından da sıra çocuklar ve kadınlara gelir.

Böyle şeyler yapan insanları imha etmek lazım.
8 yasinda onu yapip kucuklukten yirtmayi dusunen bunye, 38'inde kime ne yapip neyle yirtmaya calisacak merak ediyorum.

trolluyorsun muhtemelen. yoksa o kedi seni rahat uyutmaz, elbet yasarken cikar o senden amk.

edilecek kufur begenemedigim yaratik eylemidir.
Her an insan öldürebilecek ve hatta seri katil olabilecek psikopat itirafı.

(bkz: Senin ben geçmişini sikeyim)
iyi bok yemissin demis cogu insan zaten igrenc bir durumdur. tamam hadi cocukluk, daha hayati bilmiyorsun, aile pek sevgi asillamamis falan, ama essek kadar olup bu basligi acarken artik cocuk degilsin be guzelim. demek cocuktum sebebinin arkasina siginamazsin. icinde var bi bokluk yani. kabul et.
Hadi o zaman çocuktun diyelim. Şimdi niye göğüsünü gere gere anlatıyorsun?
(bkz: günah çıkarma yeri olarak sözlük)
O yaşta bile bir canlıyı incitebildiysen şimdi ve ilerde toplumdan uzak dur lütfen.
Cesaret isteyen itiraf. Hayvan hakları federasyonuna iletelim bakalım ne olacak..
Başlığı açana ve eylemi yapana hatırlatılması gereken; "Birileri seni bulursa ciddi ciddi anal hattına kuru çam odunu sokarak tecavüz ede bilir, Medyada ünlü olacağın için şikayet bile edemezsin, böyle olaylar çok yaşanır" gibi bire hatırlatma yapması gerekir!
ilkokul yıllarında bir kedinin gözüne sapanla taş atmıştım.
sonrasında gelen vicdan azabıyla birkaç gün gözüme uyku girmemişti.
özetle ; vicdan işidir. merhameti olan yapmaz.
genel olarak çocukların hepsinde var bu özellikle 80'lerin ikinci yarısı ve 90'larda doğan çocuklarda. bence sebebi ailelerin ne hikmetse evde kedi beslememek konusunda kedinin aç kaldığında bebeği yemesi ile çocuklarına telkinde bulunması.

lan sen kedi beslemek istemiyorsun da çocuğun tüm pisikolonisinin neden ağzına sıçıyorsun. sonra uzmanlar ki o da getirirsen, çocuğu toparlamaya çalışsın.

şimdi; arkadaşın annesine, ailesine hakaret edenler olmuş; haklı olup olmadıklarına karar verebilirsin.
trole istediğini verdiniz aferin size.

bir mal beyanı.

en baştan sussaydınız giderdi zaten.