bugün

sırf bu yüzden bile 14 şubat saçmalığına karşıyım,

zaten dayatmalara gelemem, bu ne lan, elin adamı bundan 70 yıl evvel ekonomik buhranını düzeltsin diye, milletin sapıtmış gibi aynı anda alış veriş yapması için gün uyduracak, ben de halen bunun peşinde koşacağım,

inadına o gün hiç bir şey yapmıyorum, Allah'tan karşımda bunu talep eden de yok, zaten olursa kafadan kopar, çünkü belli ki kafalar zaten çok uzakta birbirinden demektir.
Herkes yapıyor o zaman bende yapmalıyım gibi bir olay ortaya çıkarıyorlar.
Anlamsız bir şey.
(bkz: al dedi git dedi)
Eğer sevgiler günü konseptinin sadece kapitalizmin pompaladığı yönünü gören ama tarihsel arka planı ile ilgilenmeyen biri ile beraberseniz 14 şubatta hediye almak zorunda hissetmek onun değil sizin seçiminizdir. Klasik bir kız tercih edip sonra yea 14 sıbat tuzak oğlum demek bana komik geliyor.
14 şubat saçmalığıdır. Herkesin hediye aldığı bir günde ben de almak zorunda hissettiğim için hediye arayacağım,alacağım. Yazık günah o adam da her yerde aynı olan şeylerin içinde farklı hediye arayacak ama içinden geldiği için değil sadece surat çekmemek için. Eee sonuç? Hiçbir şey ifade etmeyen bir hediye. Açıkçası mecbur hissedildiği için alınan tek taştansa içinden gelip öylesine bir günde alınan ufacık bir hediye benim için daha anlamlıdır.