bugün

dedeleri ingiliz gemisiyle tüymüş tiplerin derdidir.
Yunan işgalinde askerden kaçıp, yunanlılarla şavaşmamamız gerektiğini söyleyen yobazların eteğine sığınanların piç torunlarının kafasındaki gereksiz sorudur.
batı yaltakçısı oldukları için fetöcüler gibi yer sıkıntısı çekmeyeceklerdir.
Green card gelmesini bekliyorum. Cevap abd.
işaretli yerde bugün neden türklerin değil de yunanların olduğu hakkında bir açıklama yapmak ister misin ??
başkanlık gelmezse başkaları nereye kaçacak önermesi verilebilir.
Ancak demokratlar pek intikamcı değildir.
Genelde Samsun'a çekilmeyle başlayıp Amasya Erzurum Sivas çizgisinde devam edip götünde dolaştığınız "adamlar" ingiliz zırhlısıyla kaçana kadar devam edecek olan bir rotamız var. ilgilenir misiniz ??
Cevabı merak edilen sorudur.
Kesin esada kaçarlar.
Allah'a şükür Kemalistlerin kitabında vatanından kaçmak yazmıyor, bu memleketten Zaman'ında kaçanları herkes iyi bilir.
Toplumu ayrıştırmayın diyenlerin anlamsız beyanı. Tamam diyelim ki ayrıştırın ve tamam diyelim ki sadece siz kaldınız. Şöyle düşünün her gün aynı yemeği yiyorsunuz. Sabah öğlen akşam. Başka hiçbir şey yok. Yada hergün aynı kıyafeti sabah öğlen akşam. Başka hiçbir şey. Hiç sıkılmaz mısın? Düşünsenize herkes sizinle aynı şeyi düşünüyor. Biri ile sohbet ediyorsunuz o da sizin ile aynı şeyleri düşünüyor. Sıkılmaz mısınız?

Farklılıklar iyidir. Farklılıklar sizin zihninizde ve hayatınızda yeni yollar açar. Size ışık tutar. Her farklı birey size yeni Br şey öğretir. Mesele sevmek değil, mesele saygı duymak. Ki saygı şahsımca pek çok güzel şeyi de beraberinde getirir.

Not: Kemalist değilim. Aslında siyasetçi olmak istememe rağmen ve çok sevmeme rağmen herhangi bir görüşe sahip de değilim. Her görüşü dinlerim. insanım ve insanların mutlu olmasını istiyorum. Sanırım tek görüşüm bu.
kaçan güruhu herkes bilir gemilerle falan, o bayrağı yine kemalistler dalgalandırdı... indiremediler.
duydum ki bunu merak edenlerin eşşşeklerin götü çok genişmiş.

meraklıları oraya akın akın gireceklerdir.
Gitmemize izin versinler de illa burdan daha iyi bir yer buluruz.

Nasılsa sonra siz de gelirsiniz arkamızdan.
samoa adalarına evet.
Ananızın amına.
Niye kacayim. Ben birileri gibi kandırılmadim ki.
https://www.youtube.com/watch?v=CuAXkcZqvOo
Komik soru. Komik olan ne mi? Başkanlık gelirse, evet diyen çomarlar da kaçacak yer arayacaklar.
cevabı " hiçbir yere " olan sorudur. evet, sıkıntılı yıllardan geçeceğiz ancak gün gelecek güneş bizim yüzümüzü de aydınlatacak. gün olur devran döner, keser döner, sap döner. unutulmasın asla.
asıl gelmediğinde evetçiler nereye kaçacak orası daha mühim mesele.
yunanistan'a siz kaçarsınız.
https://www.youtube.com/watch?v=v0TSyJ8_8LA
Bize gelen suriyeliler yerine onları suriyeye tehcir ettirelim.

Vallahi vatana millete hayırlı da olur. Ülke kafirlerin %80 inden temizlenir.
ege'de denize dokulup yunanistan'a kacacaklar.
korkmayin yabancilik cekmezsiniz oralarda.
rahat rahat alkol alip ayyas ayyas gezersiniz.
toprakta bu ülkeyi var etmek için ölenlerin kanı varken bu vatan, hainlere kalmaz. bu böyle biline. o şehitlerden biri ben olsam ete kemiğe bürünüp boğarım o hainlerin tümünü.
kimi nerden kovuyorsun hadsiz.
kimin ülkesinden kim nereye kaçıyor, kim kovalıyor? diye sordurur.
güncel Önemli Başlıklar