bugün

Başıma gelendir. Arkadaşlarım yakışıklı değil ama sempatik diyerek geçiştirseler de bana ciddi ciddi yakışıklı geliyor. Ki standartlarım da yüksektir hani. Acaba benim için doğru insan olduğunun belirtisi mi bu? Çünkü düşünsenize, sanki büyülenmiş gibiyim. Gerçekten etkisi altına girdim..
standartlarımda yüksek hani dedin ve kendini belli ettin.
Yakışıklı veya güzel kavramının göreceli olmasindan kaynaklanan durum.

Şimdi bacım sen esmer seversin ben kumral esmer taş gibi de olsa ön yargımdan dolayı bana sempatik gelir. Neyin sidiğini yarıştırıyorsun.
aynadakidir.
(bkz: mecaz-ı mürsel)
Çirkin bir kız olduğunun ispatıdır.
onun güzelliklerini görebilmektir, hepimiz kusur doluyuz ve hayatı mukemmel yapanda budur.
arkadaşlarının ne dediğini siktir et büyük ihtimal o erkeğin sana olan ilgisini kıskandıklarından erkek yakışıklı da olsa çirkin derler ama aynı erkek kendilerine ilgi duysaydı direk verirlerdi bundan emin ol vesselam.
Başkalarına göre de kendime göre de benim.
Genelde yaşadığım durum vallahi. Nerde tipsiz var onları özenle seçiyorum sanırım
kimin kimle çıkacağına danışıklı dövüşüklü birlikte karar verilen organize kız gruplarında görülüp dert edilen hadise.
Sevdiceğimdir.

Bir yabancı :Mecnun, Leyla da bahsettiğin kadar güzel değilmiş!
Mecnun: Sen gel de O'nu bir de benim gözümle gör
birileri buyu yapmistir size.
oradaki bir cumleyi kullanmasaydin basicaktim artiyi, diyecektim ne guzel iste, gercekten sevmissin demek. simdi basicam eksiyi dedigim kendini bir sey sanan bir yazarin dile getirdigi olay.