bugün

normal bir durumdur.hiç birşey olmasa beyin ortaklıkları vardır.
baykal şaşırmış durumda, kimin avukatlıgını yapsın.
bülent ersoy un avukatlıgını yapmıs, rezil etti adamı, ergenekon un yapmaya kalktı, onlarında yemedigi halt kalmadıgı yavas yavas ortaya çıktı, yine rezil oldu adam, en son aydın dogan ı savunmaya çalışıyor, yarın seçimde vatandas sana ne be adam, zenginin malı seni mi gerdi, bırak ödesin borcunu diyecek yine rezil olacak.
avukatlık konusunda tecrübe sahibi oluşunun ve her kesimden kendisine iş teklifi gelişinin göstergesidir.
karşilikli şeylerdir. sayin baykal bugun aydin doğan'in avukatliğini yapar. ertesi gün aydin doğan meyda gücü ile bütün kanallarinda deniz baykal'i över, muhaliflerine söver filan.
baykal'In mehmet sevigen'in avukatlığına soyunmaması kıllandırıcı durumdur. ne o hafız yoksa kırıştınız mı? suç değil tabii..mesela sağlık bakanı yarın hastane arsası satıp komisyon olsa bu da suç olmaz!..
90'lı yıllarda olay olmuştu, selim edes engin civan'a şöyle seslenmişti:
"rüşvetin belgesi mi olur pezevenk"!!!
normaldir kişi nasılsa yandaşida öyledir denilesi olaydir. dünüyle bu günü bir olmayan adamin bugünkü eylemleride bir olmaz * * yarin aydin doğana göt dönerse şaşmamak lazım gelen olaydir. sonuçta çıkar işleridir.
(bkz: baykalin bülent ersoya avukatlik etmesi)
genel başkanlık yapamasından kaynaklı durum.

(bkz: liderlik yapamıyorsa avukatlık yapsın)
türkiye gibi bir ülkede kesinlikle şaşırılmaması gereken durum. çünkü şaşırılacak daha büyük olaylar var. mesela ben bir kaç gündür adalet bakanı mehmet ali şahin in deniz feneri dosyasını almanyadan getirdiler diye chp lilere kızmasına şaşırıyorum, biri 28 diğeri 31 yaşında olan başbakanımızın oğullarının neden askere gitmediğine şaşırıyorum, babası balıkçı olan gençliğinde iett şöförlüğü yapan başbakanımızın 2 milyar dolar serveti nasıl yaptığına şaşırıyorum, 25 yaşındayken nasıl gemicik alındığına şaşırıyorum, 16 yaşında liseyi bile bitirmeden başbakana gelin olan kızın kuyumcu devi bir firmada nasıl büyük ortak olduğuna şaşırıyorum. şaşırıyor oğlu şaşırıyorum anlıyacağınız. bu kadar olay içerisinde baykal ın aydın doğan ın avukatlığına soyunması o kadar sıradan ki. en azından başbakan gibi çıkıp 'bizim çalık' dememiş.
aralarında mutualist ülkeye parazit olan göt kollama simbiyozu.
güncel Önemli Başlıklar