bugün

ahhh, çok yalnızım, onlar çok keyifyilydi hepsi, neden gidiyorsunuz sanki? zalım yastık diken olur yüzüme, geceleri uyku girmez gözüme. açtıydım da böyle yanlara gollerimi, ama nasıl oldu ki, ahh, sessizlik, sükun...

ya ruhsal durumları nasıl bilmiyorum. ama şunu söyleyim, eskiden beri bu sözlüğü bilen biri olarak heleki bi kaç ay da yazarlık yaptıktan sonra tabiri caizse ciğerini bilen biri olarak şunu diyebilirim ki bu yazarların hepsi vasat. hepsi özenti troll. o yüzden uludağ sözlük ten başka hiç bir yerde irdelenmiyorlar adam akıllı. bu afra tafralar da o yüzden. sadece şansa ve inatları yüzünden popüler oldular burada biraz hepsi bu. rahatlıkla cool adam, bluvele, kernel, hicbiseyicin neyse işte, onlar ve yanlarına da maldanadam, calyx ve daha bir kaç yazarı ekleyebiliirm.

birisi, yıllardır sadece dinci geçinip, güya dinle alay ediyor, diğeri zengin geçiniyor, biri cinselci, diğeri sözde küfürcü ''dolu'' kız, diğerleri de neyse. hepsi, sözde farklı özde aynı troller. hepsinin teranesi ne kadar da özdeş. hele üslupları dahi hep aynı. farklı yollardan gitselerde özde çok basitler.

götdaş bir kaç yazar tarafından haddinden fazla şişirilmişler. hangisi daha farklı özde? ya da daha orjinal zevkli? hepsi aynı, biri mavi, diğeri kırmızı beriki, beyaz gömlek giymiş ama hep aynı gömlek.

gerçekten bırakabilecek misiniz ya? arkanızdan ne akdar ağıt yakılıyor, onu mu hesap edeceksiniz? çok sevildiğinizi ölçeceksiniz? ya da ne olduğunuzu bi kez daha duymak isteyeceksiniz? ben söyleyim bir hiç siniz? sözlük benim olsa direk yollarım.

şaka yaptık mı diyeceksiniz? ahaha çok komik yaa. hımm dayanabilir miyim ben sizlere? nasıl bırakacaksınız, hayattaki tek başarınız, ki benim için sözde bir başarı burda biraz nick altı yapmak. yoksa gerçekte de hiç, boş.

bu olay gerçek olsun ya da olmasın, ama çok düşüklük, bu şakayı yapmak dahi.

bir kaç saz arkadaşı eğleniyor olmalı. ama düşünün lan, 3-4 tane tanınan yazar bir anda, şaka bile olsa aynı kararı veriyor. ilkokulda çalışkan iki çocuğun banane yaa biz bu kitaı istemiyoruz demesi ya da şakası bile daha o yıllarda bana, aptalca gellirken, en küçüğü, 22 yaşında adamalrın yaptığına ne demeli.

ya biraz aklınızı başınıza alın. makül, sürülecek kadar hiç olmazsa olsun. bunlardan bazılarıyla özel konuşmalarımızı bilirim. söylenmesi yasak, olmasa siz de çok gülecektiniz emin olun konuşma fasıllarına.

ya bunlardan başka, itü de ya da ekşi de bile yok. eskiden de dediğim üzeri, bunların hepsi vasat yazarlar. ekşi sözlük, ya da itü sözlük ''trolleri'' bile, sikinde oynatırlar. onun için bu kadar kompleks bir de. biliyorlar işin aslını.

ama bir şey var, topluca terk etmeleri isabet olmuş!