bugün

büyük ihtimalle 5 saniye sürecek olan ilişki *.
(bkz: tamamen duygusal)
balık erkeğinin aldatabileceği, hiç de en romantik aşklara konu olma potansiyelini taşımayan burç çiftidir. zaten madem burç muhabbeti yapılacak adam gibi doğum haritasına bakılmalıdır. bunu yukselenı var ay burcu var daha di mi..
swinger için biçilmiş kaftan olan çift. astrologlara göre balık burçları bu swinger olayının oluşturucuları olduğu için çift olarak sapıklıkta sınır tanımayacak ikili.
biraraya gelmeleri halinde erkeğin mecnunluk seviyesine kadının da leylalık seviyesine ulaşacağı bir ilişkidir. ama ne var ki ne mecnun leyla'ya ne de leyla mecnun'a yar olmuştur.
kayıp balık nemo işte bunların çocuğudur.
aynı özellikleri gösteren iki insanın anlaşamamasına bir örnektir. her ne kadar bu günlük fal zırvalarına inanmasam da burç özelliklerinin insanda belirleyici olduğuna çoğu kez şahit oldum. bu ilişki yürümez. balığa başak gerek.
".... ve ufak bir akvaryumda mutlu mesut yaşadılar." diye bitecek romanın önsözüdür.
özlediğimiz ilişkidir. balık kadını mı kalmadı ne bu balık burcu erkeği balık burcu erkeği ilişkisi?
Yasanabilecek en bezdirici iliski deneyimidir. Hele bir de psikolojik acidan çökük bir balik erkegine denk gelmisseniz, derhal olay mahallini terk ediniz.
bütün gün ağlaşıp dururlar.
-canım bişeyler içermisin :(
-ayyy aşkım ne kadar düşüncelisin üüüüü. :(
-komşunun kedisi ölmüş fikriye.
-ama onu ben daha dün sevmiştim. :"((((
-ağlama benide ağlatacaksın.
buram buram romantizm ve oluk oluk gözyaşı içeren ilişkidir. hayal aleminde yaşayan kadın ve erkek romantizm ayağına neleri kaçırdığının farkında bile değildir.

-hayatım senin ne kadar romantik göğüslerin var
-senin yetkilide çok romantik görünüyor
-hayatım bu büyü hiç bozulmasın. eğer bunlara dokunursak aşk perisi bizi terkeder.
-haklısın hayatım uzaktan seyretmek bile yetiyor.

edit:imla
4 yıldır süründüren ilişkim...
evlerinden glup glup diye sesler duyulmasına sebep olur.
uzak durulması gereken çift. Birlikte herşeye ağlar bunlar.
deli saçması bir ilişki olur, iki hassas ve yardım sever, iyi kalpli insan çok iyi arkadaş olur, ikisi de uçarıdır; iyi de eğlenirler. fakat gel gör ki, balık kadını güçlü erkek ister; balık erkeği de kendini yönetecek, otoriter kadın ister.
akvaryumda geçmesi muhtemel ilişki.

not: tamam iğrencim.
meyve seven ve meyveyle arası olmayan kişilerin ilişkisidir.

balık erkeği balkabağı sever, ancak balık kadını öyle mi? asla yemez.

fiskobirlik'in fındık ezmesini seven balık kadını ise balık erkeğine oldukça zor anlar yaşatacaktır. maddi olarak çöküşe girecektir.

ancak ortak noktaları vardır. ikisi de browni üstüne kaymaklı dondurmayı çok severler.

öyle ilginç bir ilişki olur.
dışardan bakınca gördüğüm bunlar kararsızlıktan ölür giderler.
yemez baba, zorlamayın hiç. şanzımanı yakarsınız.
(bkz: battı balık yan gider)
Yeryüzündeki en büyük aşklardan birisi olmaya aday bir ilişkidir. Her iki taraf da birbirlerinin mutluluğu için mücadele eder. Balık erkeğinin romantizmi ve partnerine olan aşırı düşkünlüğüyle, balık kadınının tutkulu ve kendini tamamıyla ona adamaya eğilimli olması, bu ilişkinin yeryüzdeki en roman aşklardan birisi olmaya aday olacağının kanıtı niteliğindedir. Balık burcu; 6. His konusunda bir dünya markasıdır. Dolayısıyla Her ikisinin de sezgileri tahmin edilemez derecede kuvvetlidir. Bu sebeple birbirlerinin her ihtiyaçlarını, duygularını ve düşüncelerini hissedip birbirleriyle rahatlıkla empati kurabilirler. Benimde içinde bulunduğum bir ilişkidir. Şunu söyleyebilirim: daha önce bu denli güzel bir ilişki yaşayacağımı hiçbir zaman hayal bile edemediğim kadar muhteşem bir ilişki. Muhteşemin de ötesinde.
Eylül itibariyle av sezonu başlamıştır.kaçan balık büyük olur kaçamayan ızgara.
igrençtir. Balık burcu olan herkesten nefret etmekteyim.
balık burcu erkeği de hiç çekilmez heee .