bugün

Bayramı mübarek olsun yazarıdır. Duyduguma göre bayram harçlığı veriyormuş.
kendisini unutmadığım yazar. mesajını görmedim sadece. gitmiyorum burdayım.
etrafı kan götürecek konusunda hem fikir olduğumuzu düşünüyorum uzak durun kanda boğulmak istemiyorsanız zamansız ölümler olarak niteleyebiliriz bunu.
metaforunda bu kadari dedirten. hayal dunyasina bir, ezoterizmine iki.
nereye gidiyorsunuz, izin alan zall'la yemeğe mi çıkıyor, bedava çukulata mı dağıtıyorlar?
öyleyse bende çıkayım. gitmeyin, etmeyin.

t: kafa izni alacak bir yazar.
an itibariyle on birinci nesil izinli yazar.

yokluğu koyacak adamlardan.
özleyeceğim seni.
mesaj atıp 3 ay burda olamayacağını yazmış. kafasını dinlesin gelsin bakalım.

https://www.youtube.com/watch?v=bQBpe8viiEI
Dün abimdi bugün dedem hayatımdaki eksikleri tamamlamaya and içmiş yazardır. Ellerinden öperim tez vakitte çikolatamı gondersin tatlı olduğunu biliyorum ama denemek lazım.
Anaaaaa (bkz: azrailin regl donemi) kankam tekrardan hortlamis yav
Bu entry "Azrailin regl gecesi" nickli arkadaşımın ricasıdır.

Kendisi bu başlığa;
--spoiler--
üstteki entryi daha ne ara okudunuz da eksilediniz? okusaydınız eksilemezdiniz. artı vermeseniz de olur ulan ah bi okusaydınız.
--spoiler--

Diye bir entry daha girmek istemiş ancak çok fazla sözlük içi entrysi girmek vs. Den yapamamamış.

Kendi fikrime gelirsem; yazarla tamamen aynı fikirleri paylașıyorum. Adam eksilenecek, yanlış ne yazmış da eksilediniz merak ettim. Bunu yapanlar şu mecrayı gitgide bir bataklığa çeviren simo hayha tipi vasıfsız troller ve buna göz yuman donuk moderasyondan başkası değildir.
izin dönüşünden sonra entry içeriği kaymış biraz. şu son sıralar trollümsü takılıyor sanırım. yapma etme azrail, sen uyma şunlara.

t: iyi yazardır. evet.
adam gidicem dedi gitti, delikanlıymış.
Sözlüğün anasını siken trollerin sözlükten soğuttuğu, bu yüzden ardına bakmadan çekip giden son yazar. Güle güle güzel kardeşim.
nickini okumak zordu, rahatsız ediciydi, kendisi at kafasıydı. sevmezdim ibneyi. iyi ki gitmiş.

oha arkadan konuşmak ne kadar zevkli lan.
Uzun zamandır sahalarda görmediğim yazardır.
uzun süredir gitmek istiyordu.. insan kendini ait hissetmediği yerde durmamalı. o da gerekeni yaptı. bakalım sıra bize ne zaman gelecek. inşallah çok mutlu olursun, hayat sana güzellikler getirir. yolun açık olsun arkadaşım.
3 ay sonra ilk defa sözlüğe gireyim dedim ve mesaj attığını gördüm cevap vermek için yazdığımda böyle bir kullanıcı bulunamadı dedi. Çok üzüldüm neden gittin azrayil:( sözlük seni çok özleyecek. Gerçekten iyi bir insandın. Yolun açık olsun..