bugün

artik bir seyleri eskisi kadar yogun hissetmediginizin farkina vardiginiz ya da bittigini anladiginiz bir donemde; sevgiliniz olan sahsa, ayrilmak istediginizi soylediginiz an aldiginiz mesajdir.

intihar edecegini soyler ve siz oyle bir ihtimali bir an olsun bile aklinizdan gecirdiginiz an ne bok yiyeceginizi bilemez hale gelirsiniz. bir insanin sizin yuzunuzden kendine zarar vermesi, hic de kolay kaldirilabilecek bir durum degildir.

(bkz: dusun dusun boktur isin)
(bkz: elimde seksi fotoğrafların var)
mecburen katlanılması durumunda insanı tamamen ruh görünümüne sokan, çevresinden soyutlayan, sadece nefes alıyormuşçasına yaşayan, ağlayan ve artık ağlamaktan sıkılıp moronlaşan, bela okumamış bir insana gece gündüz bela okutan, nefret'i ön duygu edinmiş, önüne gelen her şeye bu durumdan kurtulmak için tutunma olasılığı olan bir bürünüme sokar bu duygu.
genelde kendime zarar veririm bak tarzındaki tehtidlerdir. korkmayın. hiç bir sik yapamazlar.
karşı taraf kız tarafı ise genelde değil çoğunlukla kendime zarar veririm tarzında olan tehditlerdir. ne kadar sevse de 2-3 gün sonra bunu yapmaktan vazgeçer kendi kendine. ama eğer üzerine gider yapma ne olur falan gibisinden tuzağına düşerseniz olayı uzatır ve yapmayacağı varsa bile yapar. en azından ufak bir şey yapar.

hiç pas vermeyin.
-yeter çok kavga ediyoruz en iyisi ayrılmak.
+tamam. başından beridir bunu düşündüğünü biliyordum zaten.
-tamamdır. yolun açık olsun, hoşçakal.
+hayat ne kısa şimdi ben bu parmaklıkları olmayan balkonuma çıksam senden ayrılmamın verdiği hüzünle başım dönse, aşağı düşsem kim umursar? kimse umursamaz. annem babam bile.
-
+
-

hass*ktir. yemedi lan.
(bkz: nil karaibrahimgil)
gitme yoksa!...
sonrası öldürülmekle bitiyor artık. bir de medyada sürekli yer verilmesi "özendiriyor" muhtemelen. bazı önlemler almak lazım. kadın cinayetleri gün geçtikçe artmakta. en ufak bir tehdit bile alınsa mutlaka şikayetçi olunmalı.
kızların küfür etmesi kadar saçmadır. yapamayacağın vaatlerde bulunmayacaksın.
tehdit eden erkek ise : kendimi doğrarım sana bu dünyayı dar ederim gibi olabilir.
tehdit eden kız ise : senden hamileyim olabilir.

bunlar klişe tehditlerdir. tehdit eden kişi yaratıcı ise verimli sonuç alabilir.
"beni bırakırsan seviştiğimizi babana anlatırım."
Kızların erkek arkadaşı tercihlerinde ağırlığı tutan kro, psikopat, sadist, isyankar erkeklerin genel olarak uyguladığı yöntemdir.
-ben ayrılmak istiyorum
+senin ağzına öyle bi vururumki beynine kan gitmez.
son yılların geneline bakılırsa, hafife almanın bedelinin ağır bir şekilde ödenmesine neden olabilecek durumdur. sanki biriyle bir süre birlikte olmanın kadını o kişinin malı konumuna soktuğunu düşünen, acımadan kadınları öldüren ve yaralayan pisliklerle dolu bu zamanda en akıllısı tez vakitte şikayet etmektir. son pişmanlık fayda vermiyor.
+ ayrılmak istiyorum.
- ağzın büzüşsün inşallah! ağzın çeksin böööyle (eliyle gösteriyor) kalasın inşallah!
+ öyle deme bak şimdi... (ben sana layık değilim geyiği yapılıyor)
- bastığın yere lego koyarım senin anlıyor musun he? o legoya basınca nasıl bir acı olur biliyor musun sen?!
+ hayatım ne ayrılması yea? ben bırakabilir miyim seni hiç?
güncel Önemli Başlıklar