bugün

ödül ve armağan anlamına gelen yaygın bir erkek ismidir.
açmak istediğim bütün başlıkları önceden açan sözlük yazarı. yüksek yerlerde tanıdıkları var galiba. * *
nedense aklıma hep i couldn't esprisini getiren hoş bir isim.
çok güzel ve de özel bir isimdi bir zamanlar. hayatımı birleştirdiğim, güvendiğim adamın ismi. şimdi herşey altüst oldu. an itibariyle artık hayatımı mahveden kişinin ismi oldu.
elde ettiklerinle mutlu olursun inşallah, ahım tutarsa yandın, bilesin.
Aykız-Aykıt diye dalga geçilen isim .
(bkz: nereden biliyorum dimi)
alternatif tabir üretmesi kolay bir addır. ve düşünmeden, kolayca dalga geçilebilitesi yüksektir.
aytut, aytutma bırak. at tut tut tut kıs kıs kıs. aykut kutu kutu pense.. at tut elmamı yersee, verse, a.k.a., vesaireee..
ayküt küt küt atıyor kalbiiim, ayy küt küt kestirdim saçlarımı, ayküm küt küt maşallah..

ayrıca aykut deyince aklıma hep şu karikatür gelir:
görsel

azkala unutuyordum. ilkokulda benden borç para alıp da vermeyen bir aykut vardı bak hala unutmadım onu. kimbilir şimdi nerede ne yapıyor. bilemeyiz ama öteki tarafta karşılaşacağımız kesin. * *

nizamıcedit: alternatif karma isimlerinden de olabilir aslında bu. aykut deyip geçmeyelim. potansiyel var bu kelimede. yukarıda da gördük yani.
(#14217314)

zihniyetini merak ettiğim kişilik.
(bkz: şakaysa hiç komik değil ciddiyse çok komik)
en güzel erkek ismi, benim ismim çünkü. *
neden buralarda olmadığını merak ettiğim yazar.
(bkz: Aykut kocaman)
oğlum olursa koymayacağım isim.
kutlu ay demek.
tr; kutlarım

cümle içi; aykut yu bradır.
meali; seni kutlarım kardeşim
(bkz: Aykut Bayraktar)
hayk adlı ermenilerin ticari devşirme ismidir.
Yavşak ismi. Vay be bizim dindar görünümlü aykut neler neler götürmüş be. Siktimin salağı gül gibi kızı da kaçırdı haha. Dindar takilandan korkacan hacı. Mevlanadan sözler paylaşıyordu facebookta herif evli karıları duzuyormus iyi mi. AMK midesizi.
ata demirer "tek kişilik dev kadro" oyununda bu şahıstan bahseder. daha sonra bu şahsın kendisi olduğunu anlamamızı sağlar.