bugün

iyi insan taklidi de yapamıyor eskisi gibi.
An itibariyle bilezik gibi geçiriyor.
Yürü be aykut ne konuştun kim tutar seni helal olsun la :d

Edit; kudurun puştun çocukları :D
An itibarıyla gerçekliği olmayan açıklamalar yapmakta.

Yazık. Karakterini belli etti.

Yaşananlar ortada utanmadan maç devam etmeli diyor. Oldu başka isteğin var mı paşam.

Provokatör arıyorsa van persie'ye baksın.

Ek olarak hakem raporunu kendisine hediye etmek lazım. Okuması olan biri aykut kocaman'a okusun.
Kimilerine göre yalan şeyler söylüyormuş.

Ben videoyu bırakıyorum. izleyip hala bu adama yalan söylüyor diyen çıkacaksa ya kördür ya orospu çocuğudur. Kimse kusura bakmasın.

https://twitter.com/12num...s/988465910951350272?s=19
dün fenerbahçeli taraftarlar kendisine ve ailesine küfür ediyordu. bugün barıştılar, işallah uzun yıllar fenerbahçe'yi çalıştırır.
şenol güneş e itafen; " Bir tane kan izi görenler varsa, Aykut sen yanılıyorsun derse ve ortaya çıkarsa futbolu bırakmaya hazırım.."

http://www.posta.com.tr/a...da-bulundu-haberi-1409531
Sabahtan akşama kadar küfür eden tribüne formda dedi. Bu adamların Türk futbolundaki terörü bitirmesini bekliyoruz...
görsel
görsel
Bugün çıkartıp masaya vurmuştur. Çakma philozoph şenorr hoçaya çalım üstüne çalım atmış.

Kendisini sevmesem de her zaman haklının yanında dururum. Helal olsun aykut hoca, düzgün türkçenle kendini çok iyi ifade ediyorsun.

Göte göt diyebilmiş biri. Tebrikler.
Fenerbahçemizi savun da bu aralar çok boş kovalıyorsun be hocam. Her şey için teşekkürler, azizle berabere sizi 24 milyon evetle uğurlama vaktimiz geliyordur inşallah.
Bi’ hoca ancak bu kadar fenerbahçeye yakışırdı, dedirtti. rezil ve dünyanın en loser hocasısın öyle kalacaksın, allahın ağlağı.
Bilezik gibi geçirdi gene. Kafa yarılacak 5 dikiş atılacak kan olmayacak vay amk nasıl işse. Soyunma odasına sahilde geziyor gibi giren adam sanki mermi yemiş gibi sedyeyle çıkacak. Tiyatro severleri üzdü hoca bugün. Evet.
Adamlık konusunda eksilerde olan fatih ve şenol güneşi katlaya katlaya geçecek olan Türkiyenin en adam hocasıdır. Ah be hocam birde hücum futbolu oynatsan ah be.
ısrarla haksız olan taraftarını kışkırtmaya çalışıyor. neyin peşinde acaba? kulüpteki başarısızlığını bu olaylara bağlayacak galiba. peki yerler mi, yerler.
ikinci Dünya savaşı Almanya’sında doğmuş olsaydı şimdi dünyanın daha barışçıl bir yer olacağını düşündüğüm ve bir Galatasaraylı olarak Fenerbahçe’nin başından gitmesini istemediğim hoca.
görsel
işi gücü algı yaratmak olan, kaostan beslenen saçma sapan birisi.
amcası yaşında adamın kafasına çakmaktır,paradır nesne gelmiş, adam yerlere düşmüş belli ki korkmuşta, kaçarken atılanlardan bir daha düşmüş adama hani kan kan nerede kan diye sorabiliyor. ne zaman bu kadar vicdansız olduk inanamıyorum. sen böyle söylersen taraftarda maç boyu küfür eder tabi. yalandan yere ağzının kenarıyla bi geçmiş olsun demek seni düşürmez merak etme.
Dün milyonların önünde alenen yalan söyleyen teknik adam.

Kendisini bir beşiktaşlı ve aynı zamanda konyaspor tarftarı olarak çok severdim.

Milli takımı çalıştırsın isterdim. Sistem hocası çünkü, Ama kendini bitirdi. Değer mi arkadaş. Bu yalanlara değer mi?
aziz yıldırım ile olan ilişkisinde stockholm sendromu yaşadığını düşünüyorum. beyefendi kişiliğindeki bu dezenformasyonun nedeni bu bence.
Bu adam mecburiyetten konuşuyor. Daha anlamadı bizim taraftarlar.

Aziz sıkıştırıyor, Aykut Kocaman da bir iki laf etmek zorunda kalıyor. Yoksa her kafadan başka ses çıkacak biliyor. Futbolcular, yöneticiler ortalığı kasıp kavurmasın diye genelin yapacağı açıklamayı kendisi yapıyor. Yoksa macın ortasında Tolga’ya sakin olmasını söyleyen, olaylar buyumesin diye taraftarlara hitap eden bir adamın, sonradan bu açıklamayı yapmış olabileceği aklınıza yatıyor mu? Hele ki üzerinden vakit geçtikten sonra. Maç çıkışı olsa belki o heyecanla, sıcağı sıcağına söylenmiş olabilir ancak bir müddet bekledikten sonra bu söylemin gelmesi, planlandığı ve Aykut hoca’nın bunu söylenmek durumunda bırakıldığı anlamına geliyor.

Ha çakmak atılmış olabilir lakin Şenol Güneş de sanki kafasına 7.62 yemiş gibi davranmasa iyiydi.
Şenol denen tiyatrocunun olay anı videolarını izleyip ona gore yorum yapan t.d.
Oynattığı defansif ve korkak futbolla Fenerbahçe taraftarını kanser eden, kendi doğrularından asla taviz vermeyen hoca.
dün akşam ak parti ye laf soktu. bayramımızı unutmamalıyız özellikle şu son durumda dedi ve istifa sinyali verdi her zamanki gibi ama etmeyecek çünkü biz onu tanıyoruz.
güncel Önemli Başlıklar