bugün

böyle bir şey mümkün mi bilinmez. insan olarak çok iyi adam, eyvallah. ama teknik direktörlük olmuyor be hoca. bazen diyorum biz çok mu götümüzden uyduruyoruz diye ama açık bir şey var ortada:"real madrid gibi kadro var, barcelona gibi oynatmaya çalışyor. takım da real betisten öteye geçemiyor".ya baba koy kanatlara stoch krasic. ileride oynat kuyt sow. bitir işi 70 dakikada. üstüne bi de kaptanı alırsın çilek olur.

hani bazen diyorum sallamıyim. adam iyi adam. vardır bildiği. ama sadece ben değil her insan böyle düşünüyor. bir gün bu adamı anlamayı umuyorum.
fenerbahçe tarihinin en kötü teknik adamlarından biri olan luis aragones bile fenerbahçe-galatasaray derbilerinde takımı daha iyi yönetirdi. emrenin ayrılmasından sonra onun bölgesine emre karakterinde savaşçı adam almak gerekirdi ama onlar ala ala mehmet topalı aldırlar. mehmet topal iyidir ona birşey demem ancak emre gibi savaşcı değildir.
hiçbir zaman mümkün olmayacak hededir. takımı defans oynatmaya çalışıyor desen değil, hücumla alakası yok zaten. e ne bok yiycek bu takım. gitmeli bu adam hem de en çabuk sürede.
Takimi gol yiyince uzulmeyen , kizmayan gol attiginda sevinmeyen yuzu hep ayni mimikte olup kanimca futbolculara arti motivasyon katiyor gol yiyorlar hocalarinin umrunda degil ve onlar gol attiginda aykut kocamanin alkislamasi veli nimet onlar icin.
bu maç da sonuca ulaşılamamıştır.
bir galatasaraylı olarak teknik adamlığını çok beğenirim ve uzun yıllar güzide kulüp fenerbahçenin başında kalmasını dilerim.

edit: anlamak zor değil adam mal.
götle ceviz kırmak kadar zordur.
kadınları anlamak kadar zor.
(bkz: being aykut kocaman)

tip itibariyle zorlasak mourinho diyeceğiz de hoca bugünkü performanstan sonra kıçına baktırdı koca takımı.
güncel Önemli Başlıklar