bugün

efsane serinin 16.kısmıdır. 14. ve 15. kısmı da silik yedikten sonra şimdiden ben nickaltını açayım dedim. *
ilk sekiz tanesinde ben de gülmüştüm ama yeter artık sanırım.
on birinci nesil yazar. daha dün aydinoglu 15 yazar olmuyor diye ağlarken 16 ile gelmiş. bu sözlük adam olmaz. evet.
sözlüğe telefon numarası ile kayıt olunuyor. bu kadar çok numarayı nerden buldu lan bu herif.
Kolera virüsünden hızlı yayılıyor amına koduğum.
Erdoğanın 4 g.yi boşverin 5 g ye atlayın muhabbeti gibi olmuş yazar.
15 atlayıp 16 olarak girmiş.
Hoşgelmiştir. 16 nisan evet edition hesabıdır.
bu sefer ne kadar ödediği merak konusudur.
şu anda açtığı başlıktaki entirisine bakıp bakıp gülümsediğim yazardır. yok lan entiriye veya açtığı başlığa değil serinin "on altıncısını" merak ile bekliyorduk gelebilmiş nihayet..
troll çabasından ötürü donuza eklediğim yazar. hayrını görsün. saygılar...
Donuz donuz donuz veeee donuzzzzz...
Ya yazmayım nick altıma diyorum, zorla yazdırma ihtiyacı hissettiriyorsunuz.

Yok beni Troll falan. Yok donuz falan. Tamam git lanet getirdiniz bana, küstüm ulan oynamıyorum. Evet.
herşeyin sonuna evet yazması ile çok itici bulduğum yazar.
şu evetin olmasa fikirlerini okurum belki.
3 gün oldu hala silik yemedi. modlar uyuyor galiba. evet.
çakma oytun efendim. evet.
Gün geçmiyor ki Aydınoğulları neferlerine nefer Katmaya hız kesmeden devam etmesin. Adama helal olsun ama Samsung bile bu kadar seri modeller yapamıyor. Bu yazar bir efsane dostum.*
ciddi ciddi tedavi edilmesi gereken bir tip. allah yakınlarına sabır versin. evet.
Bunu yaptı mı cidden? Gerçekse vahim olay.
doğruysa sıkıntı büyük.
Kardeş. O mesajlarda ne var ? Bu bir . Ver savcılığa. Vallahi ver. Ben hiçbir mesajımın asla suç teşkil etmediğine adım gibi eminim. Birde şu donuz butonu var . Demiş olayım.

Bizim allah'tan başka kimseden korkumuz yok. Git. Şikayetini yap sen. Evet.
Sen gibi beşiktaşlı olmaz demiştim.
Aydınoğlu'yu Egolarınıza Meze yaptırmam Aslanı Çakala boğdurmam...
Aydınoğlu Sen de gidip Hep kaşar buluyorsun Neyse senden Önemli mi Bırak istediği yere versin... Bu sözlük kızlarının çoğu böyle Berbat karakterli eskiden çok uğraşırdım bunlarla da Eski hesap eski ben oldu !
Evladım olsa cebine eroin koyup polise ihbar edeceğim şahıs.
Sen kadar gereksizi gelmedi daha.