bugün

söylemiştim bu yola sapmamamız gerektiğini bu lanet yerde kemiklerimizi bile bulamayacaklar jack!

kahretsin hava çok soğuk ve sadece 3 saat daha yetecek suyumuz var.
O Soğuk, karlı günde.. Elveda Gülsarı Elveda!
Pekala pekala, diliyorsan gidip handa karnını doyur. Ben ve sözlük kızları burada kalacak ve ateşin başında ısınacağız. Ne derler bilirsin, vampirle kana sözlük kızı ile hana gidilmez(???)

Hadi durma kaldır kıçını, WiFi varsa bizi de çağır kahrolası hacamatçı.
Tanrı aşkına, bay x. Tanrının unuttuğu bu yerde donarak öleceğiz. Bayan Martha'yı dinleyip bu yola hiç çıkmamalıydık. Ama ne var biliyor musun, unut gitsin. Gidip birkaç dal toplayacak ve ateş yakacağım.
insan bazen böyle net bir şekilde ne yapılması gerektiği konusunda yonlenmek istiyor.

Bir de bizimkilere bak:
- nerede yemek yesek?
- sen bilirsin aşkım.

Pii senin kalıbına! Şu kovboylardan azıcık feyz al.
Uraa! bu tanrı unutduqu yerde biriniz atəş yaksın. Ölmək istəmədiyimiz təqdirdə Yemək üçün bir şey tapmalıyıq. Ura qadın, Mənimlə gəl və ov edin.
Kovboy olabilir.
Çerkes misiniz yoksa?
artık türk silahlı kuvvetlerinde var olmayan süvari sınıfında ilk öğretilenlerdi, atın yeminin ve tımarının süvariden önce geldiği.
(bkz: atları qoşun geceni burada keciririk)
vahşi batı'da sıradan bir konaklama cümlesi. atlar önemli onların yemini, suyunu ihmal etmemek gerekiyor.
Bir emir cümlesidir.

Tanrım uzun deleuze okumalarım sonrası yorgunluğumu atacak yer olarak burayı seçtim. Atları bağlayın gençler!
akla tarkan filmlerini getirir.
(bkz: Tam1hanfendi sen misin)
hanın kapısına yaklaşan kolcu sözüdür. dinlenmek yemek yemek ve kafa dağıtmak için handa konaklarlar.
Bu gece de yerimizi aldik cok şükür.
Sabaha kadar nobetteyiz yine.
Sa. Tamam da acıktık reis .. hava da iyice soğudu ayrıca..
hey! duydunuz mu, ihtiyar bizi oraya götüreceğini söyledi.

pekala, kimler benimle birlikte geliyor?
Olum pazar sabahı kovboy filmleri izleyip etkilendin diycem henüz cumadayız.
yerlilerin canı cehenneme!

kasabada haftalık 50 dolara güneşin altında keresteleri parçalarken kafa derim zaten yeterince yüzülüyor.

bizi oraya götür ihtiyar. yerlilerin hakkından gelebiliriz.
Yav yatın uyuyun.
sorun değil ihtiyar, ateşi ben yakarım.
benim merak ettiğim, şu ilerde iki dağın arasındaki kanyonda altın madenleri olduğu söylenir hep... doğru olabilir mi sence ?
biraz daha betimleme yaparak yazar mısın ilgimi çekti.
Sigaralar aşırı zamlanmış, tütün aldım iş görür mü. Kâğıdına da zam geliyormuş onda da sıkıntı yok yaprağa sarar içeriz.