bugün

peksimet var peksimet verem mi acıcık yirsin?
kahvesini hüpleten arkadaş aynı işyerinde mi çalışıyoruz la, mutfak aynı ayakkabıyı tanıyamadı.
-kasabaya ne kadar var?
-bilmem, hiç ölçmedim.
-sanırım pek bildiğin bir şey yok.
-bayım, ben hiçbir şey hakkında hiçbir şey bilmem. fakat kaybolan ben değilim.
Reiss: ilk nöbet bende. Sonra sırayla herkes birbirini uyandırsın nöbet için tamam mı?

Jacob: Ama reis 4. nöbete kalkan senden sonrakini bilmediğinden işler biraz karışmaz mı dostum ha ne dersin?

Reiss: akıllı adamsın jacob. Seni bu yüzden kendime yakın tutuyorum.
ne kadar ilginizi çeker bilmem ama, small rain kanyonlarında gördüğüm yerliler bu tarafa geliyor.
bana sorarsanız.... birileri onları epey kızdırmış ve o lanet ateşi kör bir siyu bile görmüştür.
bak örümcek marcus. kasabaya daha 8 mil var ve yerlilerden önce varamazsak o domuz kadar ölü olacağımızı temin ederim.
Ardından rıza baba ve ekibi geldi.
o da ne..bu kırmızı suratlı vahşiler roadback geçidine yöneldiler...görünüşe göre birinizin tanrıyla arası iyi olan büyükannesi var....hey marcus bu şansla 100 yaşına kadar yaşayacağına bahse girerim ...neredeyse o çirkin kafan bir siyunun mızrağını süsleyecekti..
görsel
Atları bağlayana kadar kalsaydın bari..
Seni aşağılık pis texaslı, texaslılara güven olmaz. Domuz diye getirdiğin şu lanet şeye bir bakar mısın. Tanrım, bütün texaslıların canı cehenneme.
adnan oktar'ın sık sık kullandığını tahmin ettiğim cümle.
"i need some sleep,
time to put the old horse down."

eels - i need some sleep şarkısından, çok sevdiğim bir kesiti hatırlatan başlık.
Dikkat edin de gece size geçirmesin o atlar. Sıkı bağlayın.
Bir emir cümlesi.
(bkz: at bunu beğenmedi)
Niye bağlıyoruz ? Sikicez mi atları Cezmi ?
yeni yıla at üstünde girmek istemediğim için molayı erken vermiş bulunuyoruz beyler.
Atlar sadık hayvanlardır bağlamasak da olur(en sevilen hayvan).
yeter ulan hipneler bir bıkmadınız.
"dışarı buz gibi amk ateş yaksak bile donarız g*t herif." dedirtir.
Hey dostum nalet olasi şarabim sende mi?
Hey dostum nalet olasi şarabim sende mi?
"elektrikli motorsikletleri şarja takın gece buradayız" ile değiştirilmesi gereken başlıktır. at mı kaldı bu devirde.
Hancı bize kadın ve şarap getir.
Biliyor musun, küçük bir çocukken senin gibi olmayı hayal ederdim john.
Adamlar, açık bir arazide At sırtında, 150 saf ve acımasız orospu çocuğu.
Ve sen onlarla yüzleşiyorsun. Tek başına.
ardından rıza baba ve ekibi geldi.
nalbanta bu kadar içki verme dostum. yolda teker kırılırsa bir de nalbantın ayılmasını beklemeyelim.