bugün

sığır etiyle harikalar yaratan fast food zinciri. curly fries denen patatesleri ise tek kelimeyle mükemmel. ancak özel soslarından kesinlikle kaçının.
iğrenç hamburgerlere bir alternatif.
kıvırcık patatesi orjinal olduğundan bir süre sadece o yenir ağır baharatından gına geldiğinde birde klasik patatesi varmış deneyelim denir , diğer kızarmış patatesterden çok farklı olduğu anlaşılır ve
"bu adamlar patates işini çözmüş" dedirtir.
ilk tecrübenin ardından alışveriş merkezi yemeklerinin ilk tercihi olur.
türkiye subelerinde reuben olmayan fast food zinciri. curly friesin ustasi.
1964 yilinda abd' de kurulan, 1996' da turkiye pazarina giren bir fast food zinciri.
iş arkadaşlarımın beni müptelası yaptıkları, bu sebeple hergün seher vakti kendilerine tüm ömürlerince yetecek kadar beddua ettiğim, kıvırcık patatesini her yediğimde obez gibi mutluluktan gözlerimin dolduğu fast food zinciri.
dünya yüzeyindeki en güzel fast food ürünlerini üreten marka.
(bkz: curly fries)* *
"arabalar ikiye ayrılır, mercedes olanlar ve olmayanlar" söylemi fast food açısından irdelenirse "arbys olanlar ve olmayanlar" denilecek kadar kaliteli ve leziz ürünleri olan marka.
Bir çok yerde kapanması nedeniyle, insanların ağızlarının tadını bilmediklerini düşündüren, şahane lezzetlerin üretim yeri.
mc donalds ve burger king meslektaşları kadar yaygın olmayan, genelde alışveriş merkezlerinin içlerinde bulunan güzide fast food restoranı. patatesi güzel, burgerleri orijinal ve doyurucu. kolesterol falan yapar da takmayın gençsiniz ilerde eritirsiniz.
kıvırcık, bukle bukle patatesleri harikadır. pek yaygın değildir ancak hem kalitelidir hem de doyurucu.
bir dönem müdavimi olduğum fastfood zinciri.
Cheedar peynir sosu ve tadına doyulmaz kıvır kıvır patatesleri ile gönlüme taht kurmuş bir dönem obez olma yolunda ilerlememe neden olmuştur.Neyse bulunduğum şehirde arbys yok bu nedenle rahatım .
yanında verdikleri peynir sosu'nun mutlaka denenmesi gereken fast food zinciri.
cheddar peynirli burgerinin* kesinlikle denenmesi gereken fast-food zinciri. curly fries de muhteşem ötesidir.
istanbul beylikdüzü 5M migros ve civarındaki adreslere paket servise başlamış efsanevi yiyecek markası. tutulursa her yerde uygulanacakmış. ha bir de ankarada da başlamış bu paket uygulaması.
ankamall avm'de burgerking'in karşına konuşlanmış, patatesi(curly fries) ile diğer iki büyük fast food zincirine kafa tutan fast food restoranı.
çoğu şubesi kapanan bu nedenle hala açık olan optimum şubesine dadanılan şahane lezzetler yuvası.
orgazm hissi yaratan, baharatlı kıvırcık patatese sahip fast-food markası. öyle ki başka hiç bir yerde yiyemezsiniz bu patatesten. utanmadan gidip istedim. poşetle satıyorlarsa evde de yerim dedim. yok o şekilde satmıyoruz dediler. yok mu dedim. yok dediler. sonra hiç mi yok dedim.
diğer fast-food'lardan farklı olarak etini köfte değil de direkt olarak et olarak sunmaları en büyük artıları olan ve bunun yanında kıvrımlı patateslerinin müthiş tadı ve kıvamıyla kendine hayran bırakan fast-food firması.

en yakın şube her neredeyse uğranması gerekendir.
Ana anteri Amerika'da bulunan fast food zinciri istanbul'da en iyi bilinen beylikdüzündeki mekanları olan ve fiyatlarının emsallerine nazaran biraz şişirme olan firma, marka.
http://twitpic.com/4faylt

ccc arbys ccc

foto bana ait.
ankamall'deki çalışanları oldukça ilgili olan kıvırcık patatesiyle ünlü fast-food yeri. burger king'dekinin 1,5x katı fiyat verilir 2 menü için ancak yediğiniz menü talaş olup olmadığı şüphe uyandıran ve mikrodalgayla ısıtılmış bir et değil, has gerçek dönerimsi ettir. patatesi inanılmaz lezzetli olmasına rağmen biraz küçük geldi gözüme, ne yapalım büyük seçim ister misiniz diye soran olmadı, iyi de yaptı* sadece dondurmalı suflesi oldukça küçük bir kapta geliyor ve gereksiz derecede pahalı. onun dışında favoridir, candır *
kazandıkları paranın yarısını burgerleri sarmak için kullandıkları kalın, parlak, özel kağıtlara yatırdıklarını düşündüren farklı bir fast food olayı.

etleri oldukça lezzetlidir.
bakırköy carousel'de bulunan şubesi tam bir felaket olan fast food zinciridir. benim denk geldiğim suratsız, mal bir oğlan vardı kasada. arkada da yardımcı olmaya çalışan sanırım şube müdürü. ikiniz birbirinizden maldınız hacı. darılmaca gücenmece yok. hamburgerleri ise lezzetli ona lafımız yok. ama bir carl's jr. değil.
çok güzel baharatlı patates sunarlar müşterilerine. sosları da değişiktir. hamburgerleri de orjinaldir. yaygınlaştırılmalıdır. tatmayanlar tatmalıdırlar. horsey sosunu yemeden önce dikkatli olun derim ben.