bugün

Sakin olun ve öfkeyle akan salyalarınızı silin.

Günümüzde araba lüksten çok ihtiyaç haline gelmişken; vasıfsız işçi tadında ihtiyaç hallerinde adamın suratına mal gibi kıp kırmızı bir suratla bakıp, benim şoförlük yok derken ezilip büzülen, tek vasfı taksi çağırabilmek olan..

--spoiler--

kendisine fark ettirilmek istenmesede acımayla dolu bakışlara maruz kalan

--spoiler--

erkeğin ezikliği bu...

Hele ki evliyse o adam...

Karından ne farkın kaldı be? Çocuğun hastalandığında o da taksi çağırabilir. Bana bunu söyle, o an evdeki 'adam' olmanın ne anlamı var?
Harbi kötüdür ama adam yoksa ne yapsın.
cok buyuk ayrıcalık. bilincede bi bok olduğu yok. hatta bilmeyin. en azından hadi sen sür demez kimse. o trafik icinde kafa yemezsiniz.
Aynı eziklik sadece otomatik vitesli araç kullanabilen erkektede vardır. Çok şükür ki yere temas eden her aracı kullanabiliyorum.
6 yıl önceki ben... Ne eziktim ama!

Arabam yoktu ehliyetim vardı doğru düzgün kullanamıyordum hep tedirgindim başkasının arabasında. Sebebi de direksiyona geçtiğinizde tip tip bakan araç sahipleriydi. Kendi arabamı aldıktan sonra vura kıra öğrendim kimseye de minnet etmedim. Bilmeyende öğrenir atla deve değil amk şeyi.

Ayrıca bir komşum veya arkadaşım veya sıradan biri ben araba kullanamıyorum beni\çocuğumu hastaneye götür dese neden herife acıyarak bakayım veya neden herif kendini ezik hissetsin? Bunu anlamadım... Ulan demek ki Boeing falan kullansanız ilahlığınızı ilan edeceksiniz.

Arabayı organ gibi gören eziktir lan. Otopark olarak kıçını kullan evlat daha çok tatmin olursun.
'Cebimde para varken bütün arabalar benim' sözüyle savunulan durumdur.
Eziklik değildir. Bilmiyorsa da öğrenir,öğrenene kadar da ben gezdiririm sorun değil.
En geç 18 yaşına kadar öğrenilmesi gereken eylem o yaştan sonra öğrenmek daha bir zor oluyor sanki.
ne olmuş lan bilmiyorsak.

keyfimizden mi öğrenmedik.

ailemizde araba yok ki öğrenelim.

fakiriz işte fa-kir.
hoydaa bi de bu çıktı.
araba sürmeyi bilenlere madalya dağıtıldı da benim mi haberim yok?
He yaw He ....
Elbet öğrenecek bisikletle işe gidecek değil ya.
kullanmayı bilmemek değil de araba hakkında çok şey biliyormuş gibi davranmak daha büyük eziklik. hele hele trafiğin yorucu olmadığını, oturuyorsun zaten ne yorulacaksın diyenleri var ki tut kafasını sok torpidoya.
Babamın kamyon şoförü olmasından dolayı, sürücülük yeteneklerini kalıtsal bir şekilde bana aktarmasından dolayı bende olmayan ezikliltir...
malum ezikliktir.

araban olmayacak ve her sabah duraklarda bekleyeceksin,

hazmedilebilir birşeymi bu?
eziklik abidesidir. her yerde dalga konusu olursunuz.
bak ilk önce ayağın debriyajdayken gaza çook hafif bir şekilde basacaksın. debriyajdan yavaşça ayağını kaldırıyorsun ve arabanın aniden kalkmasını önlemek için tam debriyajı çektikten yarım saniye kadar sonra gazdan ayağını çekiyorsun. bitti.. birde direksiyonu gemi dümeni gibi döndürme.. araba kullanırken sakın panik yapma...
Eziklik değildir.

Araba kullanmak yerine toplu taşıma kullanıp doğayı korumak niyetinde olabilir.

Az biraz saygı duyun arkadaşlar.

Hemen hakaret hemen yaftalama.
geçen hafta artistlik yaparken kaza yapan taksi şöförünü hatırlatan ezik maço söylemi.
-aşkım yavaş!
ve gümmmm!
http://video.haber7.com/v...ken-feci-kaza-askim-yavas

misal babam araba kullanmayı bilmez. belki de biliyordur ama kullandığını görmedim. çok dikkatsiz bir insan olduğundan bu duruma ailece hep şükretmişizdir.
herkes kendini bilip ona göre davransaydı trafik kazaları bu kadar çok olmazdı.
boş beleş işler. ana karnında gelmiyor bu bilgiler sen nasıl öğrendiysen o da öyle öğrenir.
Bana göre olmamış erkektir.

Erkek dediğin araba sürmez, yürütür.
kötü bir şeydir evet.

ama araba kullanmak da dünyanın en zor işi gibi konuşmayın. bu kadar zor olsa şoförler ne zeki insanlar olurdu değil mi? kınamak için değil ama, nerde okumamış adam var şoför oluyor.
güncel Önemli Başlıklar