bugün

ara ara başıma gelen bir olaydır. bu durumdan en kısa sürede kurtulunmazsa gibi eki zamanla düşer.
bir an için yapacak hiç birşey bulamazsın. nete mi girsem, dışarı mı çıksam, kulaklığı takıp müzik mi dinlesem, sevdiğim bir arkadaşı mı arasam vs düşünürken 2 dakika falan geçer. işte o andır.
Oturup yarım saat aynı mevzuyu düşünebilmektir, hiç değişmeyen o boş bakışla.
kötü geçen sınavdan çıktıktan sonra ' ulen ben bu soruları önceden çözmüştüm ' aydınlanmasıyla kendinize yapıştırdığınız yaftadır.
insanın kendine yaptigi en buyuk kötülük. Ya buna sebep olanları yada bu düşünceyi hayatindan cikarmali insan.

Ben ikinciyi sectim (hiçbir şey) hissetmemeye çalışıyorum..
ne kadar çok taviz o kadar çok aptallık. taviz değerlidir aile ve dost dışında kimseye verilmemeli.
Can yakar.

Depresyondadır, kafası karışmıştır, işten, güçten bunalmıştır, yorulmuştur diye dúşünüp, kabuğuna çekilmiş, size ve hayata ilgisini kaybetmiş adama, ha babam de babam destek olmak için kı..nızı yırtarken, bir de öğreniveriyorsunuz ki aldatılıyorsunuz, adam öküz gibi meğerse, bi sıkıntısı yok.

Ta taaaamm!
işte aptal gibi hissetmek, tam anlamıyla bu!
itilip kakılmıştır, binlerce kez hemde. sonradan farkına varmıştır,canı acımıştır