bugün

Samsung un havada karada alacağı kıyas.
elma alır.
elma daha iyi.
Samsung mu güldürme yahu. Android'in yüz karasıdır Samsung. Android alcaksanız LG özellikle de Nexus cihazlarından şaşmayın çünkü Android'in en iyi optimize edilmiş cihazları LG'lerdir. O kadar paraya alacağın cihazlarda da Apple tercih etmek daha mantıklıdır.
Dünyada en çok satan 2 telefon
markası, Samsung ve iphone'dur. En çok
satan seri ise Samsung Galaxy serisidir.
Life's Good alir her turlu.

saka saka kangal alir xd
hiçbiri yokken sony vardı *
Bqna göre görünüş ve güvenlik derseniz apple fakat normal bir şekilde markaları karşılaştırırsanız favori samsung.
apple bir tık öndedir.
lg burun farkıyla alır.*
alcatel ikisini de kırardı ama yetişemedi. apple daha stabil çalısmaktadır
(bkz: bi bitmediniz aq)
Samsung alır. Ama başını
versus bu işten kârlı çıkar.
Apple her türlü alır. Sebebi ise arıza çıkan telefonda samsung'un parça değiştirmesi veya hiç ilgilenmemesi. Apple'ın ise direk yeni telefon vermesi.
apple aynı işletim sistemi ve hemen hemen aynı telefonları satar. ama işe yarar.

samsung telefonlarını hep değiştirir. ama telefonları çabuk bozulur.
samsung kullanıp rezilliklerden kurtulmayı başarıp apple kullanmaya başlayan biri olarak apple markasının açık ara önde olacağını düşündüm düşünüyorum düşüneceğim.
Samsung alır.
samsung rezilliktir. istediği kadar güzel özellikli olsun 1 sene sonra samsung pert olmaya başlar.

Edit: Ayrıca bazı arkadaşlar somsong çok doyonoklo felan demesin zira siz telefonu dayanaklı diye mi alıyorsunuz? Dayanıklı ölçütse 2. el nokia alın... zira Sakar olmayan insan telefonu kolay kolay düşürmez...
http://www.youtube.com/watch?v=O4T527dBZaA
apple ile samsung'u ancak veletler karşılaştırır..

açıklama yapmaya değmez bir karşılaştırma..

apple - ibm - microsoft dünyaya yön vermiş oluşumlardır..

bunu bilmeyerek, yaşamayarak yapılan yorumlar gülünç oluyor..
Huawei ikisininde sonunu getirecek.
samsung apple denen yarısı ıstırılmış elmanın ağzını burnunu dağıtır. hatta çift vurur tek sayar.
Camera için apple, diğer tüm özellikler için samsung. istediğin tüm videoyu müziği rahatça samsunga indirebiliyosun bu güzel iphone da hersey paralı.
Kamera için apple mı kafanız mı güzel acaba note 9 ve p20 pro lardan haberiniz yok herhalde i phone ilk önce optic image stabilizer getirsin kamerasına.