bugün

bütün gününü sözlükte geçirip binlerce ve binlerce entry giren yazarlardır. dış dünyadan ne kadar koptuklarını gösteren bir eylemdir bu. kimse bu kadar yazmaz. hastalık bu.
karşı cinsle ilişkilerinde başarısızlıkları nedeniyle bütün gününü bilgisayar başında ve sözlüğe belden aşağı yazılar yazarak geçiren yazarlardır.
(bkz: neandertal)

dışarıda sınırsız insan aptallığı ve düşük zekanın zalimliği varken anti-depresan kullanmayan kişi sonunda ya kafayı yer iyice ya da kullanır huzuru bulur. huzur isyanda ama o da nereye kadar. paxil power!
antidepresan yerine sözlüğe giren yazarlar da vardır.

(bkz: bir yarabandı olarak sözlük)
(bkz: bir ayna olarak sözlük)
(bkz: bir antidepresan olarak sözlük)

şimdi ne olacak?

not: bakınızlar doludur. zaten boş olsaydı niye bakınız demiş olalım ki? hiç düşündünüz mü?
(bkz: yemeden içmeden entry giren yazar)ladır zira bilmem kaç bin entry girmek akıl işi değildir.
(bkz: antidepresan kullanan yazarlar)
bireysel sebeplerden dolayı da kullanması gerekli olabilecek yazarlardır.
(bkz: misspoison)
*
söz konusu muse ise gerisi teferrüattır.
(bkz: bir antidepresan olarak muse)
saldıracak yer arayıp da sözlükte kendi halinde entry giren yazarlara sarmış durumda olan yazarlardır. bu tipler kendilerini hakim, hüküm verici ve padişah olarak gördüğü için kimin neyi nası kullanmasına karar vermek gibi tabi bir hakları olduğuna da inanıp beyan ederler, fetva verirler ferman buyururlar.
(bkz: kullanmadan önce doktorunuza başvurunuz)
bu yazarlar antidepresan kullanıp daha az huzursuz olur. yapmaları gereken kendi duygu ve düşüncelerini kontrol etmektir halbuki.
uyku problemim var dedim antidepresan yedim.
durmadan sevgilisinden ayrılan veya "eski sevgili" s.kinde takılıp kalmış yazarlar olabilir. zira sittin sene bitmek bilmeyen bir konudur bu ve ben gecesi gündüzü haplarla geçen birisine şahit de oldum. çok kötü çok. son derece sağlıksız bir durumdur. gördüğünüz yerde uzaklaşın.
psikiyatrist kesilmiş yazar kitlesinin koymuş olduğu teşhisle ,durumu vahim yazar tipi. depresif ruh hallerini sözlüğe yanasıtan yazar modelidir kendileri.iç karartan cümleleri sıkmıştır herkesi..