bugün

oturup bi intihar mektubu yazmaya baslarsınız. sevdiginiz kisiye karsı kurmus oldugunuz 3 5 mantıklı cümleden sonra bu islerin o kadar olmadıgını görür lanet hayatınıza devam edersiniz.
Bende de fazlasıyla bulunan istek. Bu durumdaki kişi dişini sıkmalı ve kendinden sonrakilerin intihar etmek istemeyeceği bir dünya kurmak için elinden geleni yapmalı.
Ara sıra ciddi ciddi bende de vuku bulan istek.

Ama çok cesur davranamıyorum galiba bu konuda. Sonrasında bu istek uzak yerlere çekip gitme isteğine dönüşüyor.
Ergenlere bol bol gelendir.
intihar da etmiyorlar ki kurtulalım.
biz normal insanlar intihar düşüncesine alışık değiliz. bir psikoloğa ne dersin.
bu sebeple yatağım pencere dibindedir ve her gece mütemadiyen açık bırakırım penceremi. uyku sersemi belki ölürüm diye. saygılarımla.
Ergenlik çağında her türlü gelir grubu, cinsiyetten insanın başına gelendir.

1 2 yıla geçer abim fazla.takma. *
Son 3 aydır boğuştuğum istek.
Git ulan kendini as , asarım kendimi böyle de delikanlı bir kadınım.
Pc başından kalk biraz yürü iki insan yüzü gör asosyal olma geçer.
Hayatta Başarısız olduğu için kendine kızan ve sevdiklerini, onu sevenleri üzeceğine inanan ne yapacağını bilmeyen ben merkezli benim şuanki isteğimdir.
Ergenliktendir.
Geldikleri gibi giderler.
Bi de intihar mektubunda ne yazacağını düşünürsün, missss.
sabah kalk namaz kıl. durumu tanrıya anlat. devam et.

siktirtme belanı. kaybol.
oytunkaran ve diğer beşiktaş düşmanları sayesinde yaşadığım durum.

futboldan bıktım amk.
içinize birden gelen intihar dürtüsünü sakinleştirin, öyle saçma salak düşüncelere de kapılmayın. intihar etmekte neymiş olmaz ayıp.
denize yakın değilsem çabuk geçen his.
insanın bilinç sahibi olmasının en kötü yanı, bir gün öleceğini biliyor olmasıdır. Bu yüzden her insanın, hayatının bir döneminde kendini öldürmeyi düşündüğüne inanmışımdır.

bu istek aniden gelir ama genellikle gerçekleşmez. çünkü yaşam güzeldir, ölüm ise bilinmezliklerle dolu.

bizi korkutan ve vazgeçiren şey ise bu belirsizliktir.
Demek ki artık tutunacak umut edecek bir şey düşünemeyen ben değilim dedim görünce
Ama gerçekten edecek olsam elbet paylaşmam. Kısa süreli çözüm gibi insanı aldatan kandırmaca bir his işte.
şizofrenik duygulardan biridir acilen psikiyatrik tedavi uygulanmalır.
bir anda geliyorsa eğer, bir anda bu kadar vazgeçilir mi ulan diye , en azından ruhunuz inanmıyorsa bile, dilinizde tekrar ederek vazgeçmemeye inandırmanız gereken durum.
Yapmayın aq 75 tane hap ictim sadece bayıldım karaciğerim iflas durumuna geldi başka bi halt olmadı ölünmüyor yani.
O isteğin "geriye kalacakları düşünme" yönüne itelenmesi gereken durumdur.
yalnız ve depresif olduğum şu günlerde hiç düşünmediğim kadar bunu düşünüyorum. sonra aklıma annem geliyor. aynadan kendime bakıp ağlayıp yatağıma uzanıyorum.
sevmediğim bir mesleği yapıyorum, ilişkim iyi gitmiyor, kimseyle konuşmak istemiyorum, evden çıkmak istemiyorum...
Yarın 6.30 da kalkmak zorunda mıyım? hayatta kalmak için çabalamak mecburiyetinde olmak istemiyorum.

yaşadığımı hissetmedikten sonra nefes almayı sürdürmenin faydası var mı?
güncel Önemli Başlıklar