bugün

love is losing game (aşk kaybedilen bir oyundur)gibi olağanüstü sözlere sahip bir şarkıyı yaratmış ve yorumlamış, olağanüstü insan... bazen bu şarkıyı dinlemek korkutuyor.. albümde back to black ten sonra geliyor ki eğer back to black sizi yaralamışsa bu şarkı kesinlikle sizi öldürecektir.. (ikinci dörtlük favorim..keşke oynamsaydık diye neden diliyorum, nasılda berbat ettik herşeyi, ve şimdi son sahne, aşk kaybedeceğimiz bir oyundur..)

for you i was a flame
love is a losing game
five story fire as you came
love is a losing game

why do i wish i never played
oh what a mess we made
and now the final frame
love is a losing game

played out by the band
love is a losing hand
more than i could stand
love is a losing hand

self professed... profound
till the chips were down
know you're a gambling man
love is a losing hand

though i'm rather blind
love is a fate resigned
memories mar my mind
love is a fate resigned

over futile odds
and laughed at by the gods
and now the final frame
love is a losing game
bu kadar şöhreti hangi özelliğiyle kazandığını merak ettiğim ödüllü dünya yıldızı! .
amy winehouse just friends der. biz de dinleriz. onun sesi içimize işler, bünyemizi sarar, ruhumuz kulak kesilir biz yine onu dinleriz.
"love is a loosing game" ile Ivor Novello Awards'da en iyi şarkı ödülünü alan hatun.
geçtiğimiz sene piyasaya sürdüğü "I Told You I Was Trouble" dvd'si sevenlerince mutlaka izlenmeli veyahut dinlenmelidir. oldukça hoş bir konser performansı var hatunun.
love is a losing game.
http://vids.myspace.com/i...idual&videoid=8183329
ellilerini aşmış anneme sesini duyduğunda kim bu diye sordurtmayı başarabilmiş muhteşem ses, dünya güzeli.

adele iyi, lily allen çocuk bahçesine gitsin, duffy çizgi filmlerde oynamaya devam etsin.

birinci çoktan belli. ikinci kim onu tartışalım.
kadınların erkekler bu hatundan ne anlıyor, nesini beğeniyor dedikleri, ama biz erkeklerin gerçekten onu çok iyi anladığımız, hayran olduğumuz, belki de aşık olduğumuz, rüyalarımızda ağırladığımız tatlı, başbelası hatun...
ingiletere' nin yıldız tilbesi.
bu kadın kendini bir şekilde öldürürse cennetin kapısında giriş müzğünü yapacak. hem de unplugged. bir ses bu kadar mı güzel, bir yorum bu kadar mı can acıtıcı olur?

oluyor .mına koyim.

http://www.vimeo.com/1352792
uyşturucuyla kendini zehirleyen, sorunlu ingiliz şarkıcı. her şeye karşın yaptığı her albüm yok satan sanatçı.
ister uyuşturucu kullansın isterse türlü skandallara karışsın , ne yaparsa yapsın ama o muhteşem sesinden bizi mahrum bırakmasın istediğim güzel * insan.
hastaneye kaldırılmış insan, acil şifa diliyoruz kendisine.
şarap evi soyadlı kadındır ki ne güzel lan!
karslıklı paroles sarksını terennüm etmek istediğim kişi. ben alen deloin olayim o dalida kürekler cekelim mah-i hülyalarda.

--spoiler--
- yasak rüyalarimin kadini.
- nasıl yani.
- mesela yani.
- ben zifiriyete geri dönüyom mulayim.
- sana nasıl yedirdim meselayi ama amy.
- bak hala
--spoiler--
aşırı kokainden dolayı artık kas erimeleri belirginleşen, yüzü ve vücudu çökmüş şarkıcıdır. böyle giderse en fazla 6 ayı var.

http://fotogaleri.ntvmsnb...&picID=20938&dp=3
yapı olarak herhangi bir müzisyenin bir albumunde 3 şarkıdan fazlasını sevememişimdir, oysa bu kadının bir çok şarkısı hoşuma gitmektedir.

uyuşturucunun bünyeye verdiği yaratıcılık sanırım bu, sonuna kadar da kullanmış.
kendine yazık etmiş, şahane sesli, aslında işlenebilir güzelliğe sahip ama ne yazık ki eriyip giden, şarkılarınıysa yalayıp yuttuğum kadın.
ingiliz yahudi sarkici. eroinmandir, kokain kullanir, surekli ot icer, ortalikta sarhos gezinir, kocasi hala hapistedir.
baba-oğul-kutsal ruh'un ebesine atlaması an meselesi olan iğrençlik abidesi gavur. kokain çeke çeke s.ki çekecek yakında.
yeryüzünde yaşayan en iyi kadın sestir. kendini fazla uyuşturucuya vermemesi en büyük dileğimdir. ömrünün sonuna kadar müzik yapmasını istediğimizdir.
yıldız tilbe'ye benzeyen insan.
back to black şarkısı ile beni kendine aşık etmiştir. evlenmek istiyorum kendisiyle. ben rakı içeceğim o şarkı söyleyecek sürekli, bütün hayalim bu. ama bir de şartım var, arada bir perde olacak safiye ayla hesabı.
--spoiler--
amy winehouse'u vurdular!
--spoiler--

http://www.hurriyet.com.t...anat/10416242.asp?gid=229
yildiz tilbe"ye benziyen hatun kisi.