bugün

ali şen başkan fenerbahçe şampiyon sloganının başrol kişisi.
jay jay okocha nın babalığını üstlenmiş babacan kişilik.
şener şen in babası. o da film sanatçısıdır.
kendisini övmeyi çok seven, aziz yıldırımın yaptıklarını hazmedemeyen bir zamanlar cok sevdigim efsane olmuş eski fenerbahce baskanı
üs puan alacagızz sampiyon olacagızz
rumeli orijinli "Fenerbahze zumuriyetinin" bir dönem başkanlığını yapmış, Şenes erzikten daha prestijli olduğunu iddaa eden, şu aralar gazprom vs. doğalgaz işleriyle uğraşan, maçlarda sürekli kuba purosu içen efsane "bazkan".
zamanında fenerbahçe başkanlığı yapmış olanının tam adı ali haydar şendir.
sadettin saran başkan adayı oldu ne düşünüyorsunuz sorusuna fenerbahçe sıradan bir kulüp değildir diye cevap veren şahsiyet.
Carşı'nın zamanında kendisi için:
"Fener'i sen mi kurtaracaksın
Acılara sen mi ilaç olacaksın
Ha s.... ordan o......u
Şener Şen Başkan Fenerbahçe şampiyon"
şeklinde tezahurat yaptığı Fenerbahçe eski başkanıdır.
az önce ntv muhabiri ile yaptığı röportajda "top yuvarlıktır diyorsunuz ama her zaman yuvarlak değil" diyerek kafalarda farklı düşüncelerin oluşmasına sebep olmuştur. gördüğümüze mi inanacağız yoksa kendisinin söylediklerine mi?
fenerbahsze'nin gecen sene kasırdığı zampiyonluktan sonra zoka giren eski baskan.
ali şen başkan, fenerbahce şampiyon, şampuan ve de perişan gibi sloganlara da maruz kalmış; yine de futbol bilgisi oldukça iyi olan eski fenerbahce baskanidir.
aynı zamanda şener şen'in babası olup da, 300'e yakın filmde rol almış, kaypak görünümlü, kurnaz yurdum insan modelini başarıyla canlandırmış, adana 1918 doğumlu, 15.12.1989 senesinde de rahmetli olmuş, ''Allah rahmet etsin'' dedirten büyük yeşilçam oyuncusu, rahmetlik sanatçı...
sadece fenerbahçe ve futbol ile ilgili yorum yapması gereken kişi. *
'kürdistan kurulmalı, erbil başkent olmalı.' demiş.

kenan evren de bir eyalet zırvası tutturmuş gidiyordu.
demek ki neymiş, bu fenerliler bunayınca siyasete bulaşmayacakmış, bulaşmamalıymış.*
pek bir yasin hamat ağzıyla konuştum değil mi ben de farketim. al işte, adamı zorla faşist de yapıyorlar. iyi tamam sonunu da getireyim tam olsun bari :
ali şen de akıllı olsun!

hayır, yaşlandıkça insan dine filan adar ulan kendini! başımızda yeteri kadar 'illet-i harika' var iken siz ne bokuma siyasete kafa yorarsınız!?
peşin edit: illet-i harika, g.tümden uydurduğum bir kelime. tamamen sözlük formatına uyayım diye kastım. bakın küfür yok. harika..*
fenerbahçe başkanı olduğu dönemlerde, galatasaray'ın şampiyonlar ligi'nde ki rakibi barcelona'yı destekleyen fenerbahçeli taraftarların astığı "seninleyiz barca" pankartını görür görmez indirten. trabzonspor ile oynanan kupa maçında teknik direktör bariç'in yaptığı maymunluğa ve trabzon taraftarlarına sinirlenip delikanlı gibi takımı sahadan çeken.* fenerbahçe'nin rakip taraftarlarca sevilen tek başkanıdır. trabzonspor ile şampiyonluk mücadelesi verdikleri dönemde, gerginleşen atmosferde şeref trübününde trabzonspor atkısı takacak kadarda centilmen biridir.
3 subat 2008 fenerbahce galatasaray maci ile ilgili olarak bugünki gazetelerde, galatasaray kazanır, ama yarın değil sözünü etmiş şahsiyet.
"Bir gün Galatasaray'da kazanır" şeklindeki ifadesiyle galatasaraylıları kızdıran eski Fenerbahçe başkanı.
vakt-i zamanında ziki kalkmıyor diye tezahürat yapılan kişi.
evinin altında kocaman bir film arşivi olan sinema sever.
sahip olduğu maymuna sigara içirdiği, hayvanı sigara bağımlısı yapıp bir de televizyonlarda pişkin pişkin güldüğü için senelerdir hala uyuz olduğum eski fenerbahçe başkanı.
Bana nedensizce tinto brass'ı hatırlatan eski fenerbahçe başkanı. Sanırım çocukken 1996 yılında televolede samba yaparken görmüş olmam ile ilk ergen bünye olduğum zamanlarda tanıştığım tinto brass filmleri ve tinto brass'ın popo fetişisti arasında bir bağ kurmuş olmalıyım.

edit:
tinto brass:http://cache.viewimages.c...9B8BE90A2284831B75F48EF45

ali şen:görsel
bir zamanlar tribünlerde hakkında şu tezahürat yapılırdı...

feneri sen mi kurtaracaksın?
acılara sen mi ilaç olacaksın?
hassiktir ordan o.ç
şener şen başkan fenerbahçe şampiyon...
bodrum yalıkavak'ta sarı laciverte boyalı bir çiftlik evi ve deniz kenarında bir adet villasıyla sahilde jetskileri bulunan eski başkan. sabahları biz okula giderken yürüyüş yapardı sarı lacivert eşofmanlarıyla görürdük her sabah onu. hala yürüyüş yapıyor mudur acaba ali şen? kimbilir.
nedendir bilmiyorum ama her gördüğümde yüzündeki kaypak ifadeyi fark ettiğim kişidir. böyle gülüşü filan bi garip, pıro filan içiyor ya ondan kıl kaptım galiba.
fenerbahçeyi bu kadar çok severken başkanlığı neden bıraktığını bir türlü anlayamadığım eski başkan. bir de madem bıraktın ne demeye aziz yıldırımla beraber yatıp kalkıyorsun. çekil köşene domates filan yetiştir.*
aziz yıldırım'ın bükemediği elini öpecek kıvama gelmiş fenerbahçe eski başkanı.